Rostelecom Cup 2015 20-22.11.15

Jak w temacie. Juniorskie i seniorskie.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Rostelecom Cup 2015 20-22.11.15

#1

Post autor: justyna »

http://www.isuresults.com/events/fsevent00051662.htm

Jako, że zawody startują dziś, a tematu jeszcze nie ma pozwoliłam sobie go założyć. Polski Eurosport niestety nie ma w planie, żadnego live'a w piątek w Polsce. Za to na Eurosporcie 1 w Wielkiej Brytanii jest pełen przekaz. Także na Rai Sport.
13:05 - taniec krótki (przekaz Brit Eurosportu zaczyna się o 13:00)
14:40 - program krótki panów (przekaz Brit Eurosportu zaczyna się o 14:30)
17:05 - program krótki par sportowych (przekaz Brit Eurosportu zaczyna się o 17:00)
18:30 - program krótki pań. (przekaz Brit Eurosportu zaczyna się tak samo)

Jeśli chodzi o streaming to tu powinien znaleźć się działający Eurosport
http://www.realstreamunited.com/other-l ... deo-2.html

Tu Rai Sport 1
http://webtvhd.com/rai-sport-1-diretta- ... stero.html

Jak tam wasze przewidywania jeśli chodzi o Puchar Rosji? Czy już 16 letnia Miedwiediewa zgarnie złoto? Jak pójdzie Adelinie?
Last edited by justyna 9 lat temu, edited 1 time in total.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#2

Post autor: Kathiea »

Ja obstawiam Jewgienię, ale będzie jej ciężko, i nie zdziwiłabym się nawet, gdyby wypadła poza podium. Ale ja czekam tu głównie na tańce i pary sportowe. Są tu świetnie obsadzone i zawody powinny być na bardzo wysokim poziomie ^^


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#3

Post autor: justyna »

Dobre 5 minut czekania na punkty dla Sinitsnej i Kastałapowa myslałam, że panel techniczny coś wykopał w walcu a tu 63.63 i SB i znowu bałagan w twizzlach. Nikita leci jakby go sto diabłów goniło, a Wiktoria nie nadąża :/

Pierwsza część rywalizacji S/K I/Z dla pierwszej pary. Rusłana przed chwilą złożyło na ziemię w twizzlach tak że aż mnie mentalnie zabolał tyłek


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#4

Post autor: Kathiea »

I/Z pogrzebało swoje szanse na medal :( Ja mentalnie krzyknęłam aż, jak zobaczyłam ten błąd Rusłana.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#5

Post autor: Kathiea »

Czy tylko ja uważam, że C/L powinno wygrać SD? Nie bardzo rozumiem, czemu sędziowie dali im tak niskie noty...


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#6

Post autor: justyna »

Też się zdziwiłam, że W/P wygrali, ale to dlatego, że z tego co zrozumiałam jedna sekwencja walca u C/L była na trzeci poziom, a W/P mieli obie na czwarty. Dla mnie ten krótki jest po prostu nudny, za klasyczny nic się z niego nie zapamiętuje.

Edit:
Są protokoły. C/L faktycznie podciął walc rawensburski, ale z 2 i 4 poziomem. Kanadyjczycy 3 i 4


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#7

Post autor: Kathiea »

spodziewalam sie dobrego występu Kolyady, ale tak dobrego Rossa Minera nie


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#8

Post autor: Kathiea »

Brawo dla Adiana! na Rai Sport wspominaja, że Julia zamieniła Eteri na Urmanova, czyli już się rozniosło.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#9

Post autor: justyna »

Jasne. Rosyjska Federacja Łyżwiarska wydała oficjalne oświadczenie jeśli dobrze widziałam. Kurcze widziałam Rippona lądującego 4Lz na treningach bez kłopotu. Co się z nim dzieje w trakcie zawodów? :/ Brawo Adian! :D


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#10

Post autor: Kathiea »

Nam skoczył quada, ale i tak zwalił program. Jak to wogóle możliwe, że dostał tak mało pkt?


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#11

Post autor: Kathiea »

Co do Adama, to wg mnie źle robi. Może wypasć z czołówki USA i nie pojechać na MŚ.
Sergei całkiem niexle, ale chyba przegra konukrencję z Adianem.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#12

Post autor: Kathiea »

A teraz Javi :( Przez moment myslałam, że były tylko 2 obroty w Salchowie i Javi pogrzebał szanse na cokolwiek.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#13

Post autor: justyna »

Na szczęście trzy. Javiemu bardziej uratowały tyłek PCS


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#14

Post autor: Kathiea »

No na pewno, ale przy dwóch obrotach miałby nieważny element, a nie wiem, czy to się nie odbija na PCSach też jakoś, no i zawsze to jakieś punkciki do TES.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#15

Post autor: justyna »

Z każdym obejrzeniem programu Yuko i Aleksandra zakochuję się w nim coraz bardziej. Piękny prezent na jej urodziny. Wszystko poszło naprawdę mega i dawno mnie tak jakaś para nie ruszyła.

Świetny comeback Valentiny i Ondreja bardzo nisko złapany twist i nie wiem czy złapali wymaganą liczbę obrotów w spirali, ale poza tym też super.

Spodziewałam się lepszego występu po duecie Moore - Towers, Marinaro a tu wyrzucany skok on upadł po wyrzuceniu, ona przy lądowaniu...

Comeback także Ksenii i Fedora, ale ten program jest świetny jak jest dobrze pojechany. Nie mozna oderwać wzroku od Ksenii na lodzie. Mega!
Last edited by justyna 9 lat temu, edited 1 time in total.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”