Pary sportowe

25-31 styczeń, Bratysława, Słowacja

Moderatorzy: Hortensja, Kathiea

Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Pary sportowe

#1

Post autor: Kathiea »

Uczestnicy

Piątek, 14:00 program krótki
Wyniki: http://www.isuresults.com/results/seaso ... SEG005.HTM
Rozpiska czasowa: http://www.isuresults.com/results/seaso ... hedule.pdf

Nie będę miała jak oglądać, ale po tych wszystkich wycofaniach nawet aż tak nie żałuję, choć jestem ciekawa rozstrzygnięć.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#2

Post autor: Hortensja »

Ten twist Aliony i Bruna jest po prostu.... WOW. Wiadomo ze V/T czy T/M maja piekne twisty, ale Bruno mam wraznie mialby czas skoczyc na kawe w trakcie jak Aliona sie obraca.

Druga para niemiecka, VARTMANN / BLOMMAERT tez bardzo przyjemna i czysty solidny przejazd.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#3

Post autor: kasik8222 »

Aljona jest drobniutka to i twist mega. Ich short jest bardzo ładny, ale koncepcji LP kompletnie nie kumam. V/T muszą pojechać czysto, by ich pokonać, a nie jestem pewna czy to takie oczywiste. Niemcy są lepsi niż myślałam, że będą, ale i tak uważam, że noty jakie dostają przez cały sezon są na wyrost.


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#4

Post autor: olcia »

Też tak uważam, elementy mają mega, ale PCS jest z kosmosu według mnie.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#5

Post autor: kasik8222 »

A miało być nieciekawie :P Ten flip V/T mnie dobija.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#6

Post autor: justyna »

Chyba jednak nie zostanę fanką Aliony i Bruno. Twist na żywo to jeszcze większy opad szczęki, ale jeżdżą wręcz uderzająco od elementu do elementu. Trochę nuda. Szkoda, że moim Włochom trochę technicznie nie wyszło :( Ale różnice punktowe pomiędzy 4-8 są tak małe że jeszcze się będzie działo


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#7

Post autor: olcia »

Tym bardziej dziwi tylko 1,5 różnicy w PCS między S/M i V/T.


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#8

Post autor: Rob »

Niemiaszki dostały tylko poziom 3 na twiscie,wiec sędziom tak szczęka nie opadła


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#9

Post autor: kasik8222 »

LP Aljony I Bruno jest jakiś dziwny, ale sędziowie ich kochają. Mogę tylko pogratulować chociaż nie wszystkie ich noty rozumiem. Nie mają nic do stracenia i będzie bardzo ciekawie. W sumie chyba fajne zawody, mimo wszystko Rosja Niemcy Rosja Niemcy, trochę innej kolejności się spodziewałam. V/T muszą się trochę wysilić. To nie będzie spacerek, ale LP artystycznie biją Niemców na głowę (albo ja się nie znam ;)) Szkoda Val i Ondreja, Fancuzów też. Fryzury Maxa rozwalają mnie z każdymi kolejnymi zawodami (na MŚ będzie łysy?).


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#10

Post autor: Hortensja »

No ciekawie zdecydowanie bylo!

2 pary niemieckie w pierwszej czworce :) Chyba po raz pierwszy podobali mi sie T/M, troche chyba pododawali w tym programi i generalnie pojechali go z duza jak na nich energia, bo tak to zawsze wydaja mi sie bladzi bardzo- w sensie doslownym i przenosnym, brakuje im tego czegos, a dzisiaj bylo naprawde niezle- tylko te stroje jeszcze sa brzydkie- rozumiem ze sa dosc wierne tradycji ale ten zgnilozielony kolor po prostu nie dodaje im urody.

Vanessa i Morgan pojechali jak to oni, niby dobrze, a potem sie posypalo... To jest taka nierowna para- maja swietny potencjal, ale zawsze jakies glupie bledy popelniaja.

Lubie obie pary wloskie, ale szczerze mowiac nie zdziwily mnie ich wystepy, Vale i Ondrej mieli dosc nierowny (a wrecz slaby) sezon, a Nicole i Matteo wypadli blado po poprzednich, lepszych od nich parach. No i obie pary maja po prostu raniaca moje uszy muzyke :cry:

kasik8222 pisze:Aljona jest drobniutka to i twist mega.
Oczywiscie- ale wiesz, Yuko jest jeszcze chyba o polowe drobniejsza, a ich twist jest bardzo sredni. Bruno i Aliona dopasowali sie tez z technika widac.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#11

Post autor: justyna »

Jeśli chodzi o twista to z tego co pamiętam są jakieś strasznie ostre kryteria jeśli chodzi o wyłapanie partnerki. Może dlatego to był trzeci poziom, z tego co pamiętam w Warszawie z resztą to samo

Wyznaję Lord of the Dance, więc jeśli chodzi o Jewgieniję i Władimira to mnie wkurza taki a nie inny dobór kawałków skoro to już musi być LOTD


Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#12

Post autor: Ania »

Wolałam ich zeszłoroczne programy, ale i tak najbardziej podobali mi się T/M. Choć nie jestem entuzjastką ich image'u na tafli, no i szkoda tego podparcia w skoku wyrzucanym, to sekwencję kroków mieli po prostu rewelacyjną.
Tatiana i Max - no cóż, nie przepadam za bollywoodzkimi programami, ale ten ich jest chyba moim ulubionym w tej kategorii :P Myślę, że mogą się czuć niezagrożeni, naprawdę nie spodziewam się, aby ktokolwiek mógł im odebrać kolejny tytuł ME.
Aliony i Bruna nie widziałam, ale już teraz jestem pełna podziwu. Jak większość forumowiczów, w momencie ich sparowania uznałam Alionę za nieco szaloną, tymczasem, proszę, w tym szaleństwie jest chyba jakaś metoda, skoro w debiucie na ME z nowym partnerem jest na dobrej drodze do sięgnięcia po kolejny medal (a startują chyba z jakąś kontuzją, ale cóż mogłoby ich [ją ;)] teraz powstrzymać :P).
Szkoda Vale i Ondreja - lubię ich i liczyłam, że odpalą taką petardę jak rok temu, no ale chyba forma jednak nie ta.
"Artysta" Kristiny i Alexeia to taki interpretacyjny majstersztyk; tym bardziej szkoda, że dzisiaj nie wszystko się udało.
Tak, Francuzi to mistrzowie głupich błędów, współczuję im tej spirali śmierci; kolejny, wielki niefart i w pełni zrozumiała, sportowa złość.

Svietka - bardzo Ci zazdroszczę tych emocji na żywo ;)


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#13

Post autor: justyna »

Dobrze mi się wydaje, że Tati wylądowała na dwie nogi Flipa? Bo w ocenach tego coś nie widać

Jeśli chodzi o Vale i Ondreja ja mam wrażenie, że w tym sezonie programy po prostu nie kliknęły a pierwsza połowa sezonu minęła im na kłopotach z twistem

Vanessa i Morgan mają jakiegoś pecha w tym sezonie. Minęli GP chyba o zdegradowany piruet. Teraz to :/

Aliona podobno zmaga się z kontuzją pleców. Nie było widać
Last edited by justyna 8 lat temu, edited 1 time in total.


Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#14

Post autor: Ania »

Justyna - tak ;) Ale co się dziwić, że sędziowie tego nie widzieli, jak nawet operatorzy kamer mają do V/T słabość i usilnie starali się to ukryć w powtórkach :D


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#15

Post autor: justyna »

Nie bardzo rozumiem, ale kocham słuchać Tatiany Tarasowej jak jadą Rosjanie xD Ej faktycznie. Trzy razy trzeba się przyjrzeć, żeby to wyłapać bo kamera poszła na momencik odrobinę w górę


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Europy 2016”