Gala

28.03.-03.04., Boston, USA

Moderatorzy: Hortensja, Kathiea

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Gala

#1

Post autor: Poice »

Rozpiska:

Obrazek


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#2

Post autor: justyna »

Nie ma to jak zacząć galę od Dropkick Murphy's


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#3

Post autor: mavie »

Szkoda, że na gali zabrakło pary Weaver/Poje. Wiem, że przygotowywali nowy program pokazowy.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#4

Post autor: justyna »

Javier przyłapany na asscheckingu Gabi xD A tak poza tym to mi smutno. Nie dość, że pokazy mistrzów to zaczęło to wszystko skręcać w nudną stronę pełną lirycznych programów gdzie człowiek przysypia. Zawsze myślałam, że pokazy są po to żeby się bawić z publicznością :(


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#5

Post autor: Svietka »

Szczerze to już od dłuższego czasu gale mnie nie kręcą, oglądam żeby oglądać ale faktycznie, zrobiły się w większości nudne.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#6

Post autor: Kathiea »

No, ja liczyłam na Javiego, a tu nuuuuda. Bo po Evgeni niczego inne go się nie spodziewałam. Francuzi mieli spoko galę, ale i tak najlepsi dla nnie są Anna i Luca! Ich gala jest cudownie zabawna w tym sezonie! I publicnzości też się bardzo podobała :D


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#7

Post autor: Poice »

:mróz: Podobał mi się Boyang - te jego niekontrolowane ruchy przyprawiały mnie o salwy śmiechu xD Anna i Luca również byli fajni, chociaż ten program widziałam już tyle razy w tym sezonie :x Papadakis/Cizeron byli wspaniali - co za chemia, co za ruchy! :00: Mogę ich oglądać non stop. Zaskoczył mnie zamulający Javier....co jak co, ale on akurat zazwyczaj ma ciekawe programy na pokazach, a tutaj tak nijako... Mao była cudowna - zaskoczyły mnie jej szorty (wcześniej miała długie spodnie a'la Chaplin) - ależ ona ma figurę :oops: Dobrze oglądało mi się też Aarona - ze względu na muzykę, choć to jego oblizywanie ust było co najmniej dziwaczne :P Nie przepadam za Requiem Yuzuru, ale historia tego programu naprawdę zmienia percepcję...Szkoda, że nie było informacji w opisie, że jest to hołd złożony wszystkim ofiarom tsunami z 2011r. Stąd też taki kostium, który ma odzwierciedlać fale oceanu....Bardzo emocjonalny i ważny dla niego program....Szczerze to uroniłam kilka łez na końcu.... ;(
Podsumowując - nudnawa była ta gala...no i nie było bitwy na poczwórne skoki :(


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#8

Post autor: Haley452 »

Bardzo mi się podobali Francuzi - w końcu pojechali na luzie jak para młodych ludzi, bo na ogół są tacy poważni... a tutaj uśmiechy, seksapil... jak dla mnie bomba. Szkoda tylko że nie są trochę ładniejsi, jeszcze lepiej by się to oglądało :P

Yuzuru podobał mi się po raz pierwszy w życiu :17:


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#9

Post autor: Rob »

justyna pisze:Javier przyłapany na asscheckingu Gabi xD(
Prosimy o linka :)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#10

Post autor: Poice »

Haley452 pisze:
Yuzuru podobał mi się po raz pierwszy w życiu :17:
"print screen" :mrgreen:

Jeżeli ktoś ma mało Smirnova z zawodów, to pocieszam, że tak samo stylowo ubrał się na bankiet:
Obrazek

Link do całej galerii.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#11

Post autor: Kathiea »

Dzięki za linkę, Poice :) Natalia Kaliszek chyba miała najładniejszą ze wszystkich czarnych sukienek, jakie widziałam na zdjęciach. Zaraz po niej Ksenia :D


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#12

Post autor: Dżameli »

A mi bardzo podoba się jak wygląda Anna Pogorilaya - w tym czarnym kostiumie prezentuje się imho olśniewająco, i ta czerwona szminka ;) oraz Madison Hubbel. Ksenia też wyglądała niczego sobie ;) Za to spodni Nikity nie będę komentować... wyróżniały się :mrgreen:
Przyznam się, że połowy łyżwiarzy chyba nie rozpoznałam, co innego widzieć ich na lodzie a co innego na takiej gali :->


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#13

Post autor: yenny »

Anna wyglądała o wiele ładniej niż na tafli. Nareszcie podkreślono jej atuty w taki sposób, że ja nie szpeciły.
Muszę jeszcze raz na spokojnie przejrzeć zdjęcia.
Takie oglądanie pracy, ukradkiem, to nie to. Widziałam Sylwię Nowak :-) nie zmieniła się wiele.
A, i nie podobała mi się Madison Chock. Sukienka sama w sobie nie najgorsza, ale Madison w niej nie bardzo :-/ jest bardzo zgrabna a w tej sukience wyglądala jak kołek. No i ten dekolt.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#14

Post autor: Kathiea »

No, Madison Chock czasem wybiera stroje, które zamiast podkreślać jej świetną figurę, to ją maskują i wygląda meh. I tak, Anna wygląda świetnie w tym czarnym kostiumie!


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#15

Post autor: yenny »

Mnie się jeszcze podobała sukienka Mao. Ładnie też wyglądała Evgienia, jakby nie ta kokarda czy tam szarfa przy spódnicy to byłoby rewelacyjnie.
Ładnie wyglądała Ashley, dobrze jej w rozpuszczonych włosach i tym kolorze, ale kolor sukienki mogła wybrać inny - IMO rudości i miedź niezbyt dobrze komponują się z czerwienią. No i sam krój sukienki nie do końca mi "leży" - niemniej Ashley jest piekną kobietą niewiele rzeczy jest w stanie jej zaszkodzić.
Gracie za to w srebrnej kreacji wyglądała jakby była na balu a nie bankiecie.
W ogóle zauważyłam, że Amerykanki ubrały się w nieco podobnym stylu - w proste kreacje, ale nie do końca im pasujące i bardzo "geometryczne".
Madison Chock i Maja Shibutani wybrały sukienki zupełnie im nie pasujące, psujące im sylwetkę, sprawiające, ze ich zgrabne sylwetki całkiem straciły linie.
Ashley też miała te proste rozcięcia, a Gracie - no IMO strój nie pasujący na bankiet.
Najbardziej jednak zdziwiła mnie Gabi Papadakis - w garniturze czy też smokingu.
No, niemniej Aleksander Smirnow pobił wszystkich :)
Poza tym na zdjęciach jest cała masa osób, których nie znam i nie umiałam zidentyfikować. No i jeszcze jedna krytyczna uwaga - zdjęcia są w większości beznadziejne.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Świata 2016”