Pary sportowe - sp i fp

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Pary sportowe - sp i fp

#1

Post autor: yenny »

Brawo Żenia i Vadim ! Super, naprawdę fajnie się na nich patrzyło. Natalia i Alex też miło.
Ksenia i Fiodor też nieźle, choć jakoś tak "zimno" jechali.
Podobali mi się też VAl i Ondrej, młodzi Czesi, no i para Angielska :) Tylko Zoe tak strasznie staro wygląda, do tego te ciemne usta, włosy jakieś takie niechlujne. Ale podziwiam ją za powrót, za nauczenie się choćby 3wyrzucanego flipa.
Vanessa i Morgan dziś sprawiali lepsze wrażenie niż ostatnio. Nie jestem ich fanką, ale dziś jest mi ich trochę zal. W chwilach gdy mieli realne szanse na zdobycie medali na ME to te szanse przegapiali, dziś choć pojechali bardzo dobrze to nie sądzę by udało im się zdobyć medal i zepchnąć z podium Niemców i Rosjan. No, ale to jest sport, a niewykorzystane szanse się mszczą. Różnice pomiędzy miejscem 2 a 5tym niewielkie, więc wszystko możliwe.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#2

Post autor: Dżameli »

Rosjanie (pierwsi) super, strasznie mi się podobają w tym programie, zasłużone pierwsze miejsce po bezbłędnym programie, natomiast Francuzi WOW! Gratulacje dla nich za drugie miejsce, uwielbiam radość Vanessy po ogłoszeniu wyników :)

Wszystkich par nie widziałam, szkoda upadku Aljony, fajny mają SP. Natomiast nie jestem przekonana do stylu w którym jadą Ksenia i Fjodor w krótkim. Chyba muszę ich jeszcze obejrzeć kilka razy. Włosi super ale ja uwielbiam Val :D fajną mają chemię miedzy sobą.

Baaaaaaaaaaaaardzo jestem ciekawa, jak będzie ostatecznie wyglądać podium :) Rosjanie mają duża przewagę ale Niemcy na pewno nie odpuszczą.


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#3

Post autor: Rob »

Zimna Ksenia - masakra. Zachowuje się tak jakby trzeba bylo dawać 10 pkt+ tylko dlatego bo pojawila sie na lodzie.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#4

Post autor: blue cat »

Brawa dla T/M, świetny mają ten short, taki energetyczny i totalnie inny od tego co prezentują pozostałe rosyjskie pary. Ksenia i Fedor mieli piękne stroje, program też ładny, ale niezapamiętywalny- po prostu pojechali ok i tyle. Szkoda tego upadku (a nawiasem mówiąc, za co było -2 ?). Aljona i Bruno fajnie się zaprezentowali, chociaż wydaje mi się że powinni jeszcze trochę popracować nad synchronizacją. Bardzo podobali mi się Anna i Martin, cieszę się że dobrze im poszło przed własną publicznością, szkoda tylko Martina, który podobnie jak Aliona zaliczył glebę (a raczej lód) na prostej drodze. Nie stawiam specjalnie na Vanessę i Morgana, konkurencja naciska.


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#5

Post autor: ivi »

Vanessa i Morgan dziś sprawiali lepsze wrażenie niż ostatnio.
Nie zauważam za wiele entuzjazmu lol. Dla mnie to był absolutnie program wieczoru! Też się boję, że w programie dowolnym nerwy ich zjedzą, ale za nikogo teraz nie trzymam tak kciuków, jak za nich.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#6

Post autor: kasik8222 »

Też nie liczę na Vanessę i Morgana. Zawodzili tyle razy, że już się nie nastawiam, ale chciałabym się mylić. Uwielbiam ich short, podobnie jak short Aljony i Bruno. Vanessa wygląda obłędnie. Ksenia i Fedor rzeczywiście jakoś blado. Fanką shortu Tarasovej i Morozova nie jestem, ale póki co mają świetny sezon i może godnie zastąpią V/T. Aljona i Bruno nie odpuszczą. Zapowiada się ciekawie w dalszej części rywalizacji.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#7

Post autor: Hortensja »

No wlasnie, zapowiadala sie slabizna, a tu naprawde ciekawy short nam wczoraj pary zaserwowaly (plus kilka ciekawych upadkow, ktore byly zupelnie bezsensowne i w sumie nawet miejscami smieszne, wiec nie zepsulo to odbioru wieczoru ;) ). Program krotki T/M to pierwszy ich program ktory w ogole mi sie podoba, niestety dowolny jest dla mnie nie do przejscia :( Ale rzeczywiscie w tym sezonie radza sobie coraz lepiej, mam nadzieje ze na sezon olimpijski przygotuja 2 fajne programy. Vanessa i Morgan byli wczoraj swietni, ale w dowolnym mocno trzeba za nich trzymac kciuki, bo stabilnoscia formy nigdy nie powalali. BTW, Vanessa ma chyba najlepsze lyzwiarskie nogi ever, a przeciez tak wiele jest innych pieknych przezgrabnych lyzwiarek. Ale na nia moglabym patrzec i patrzec :P Aliona i Bruno maja fajny ten short, ale uwwielbiam ich dowolny i trzymam mocno kciuki zeby go zobaczyc chociaz raz w miare czysto pojechanego.

Ksenia i Fedor poza upadkiem (i twistem jak zwykle srednim, no ale po nich lepszego sie nie spodziewam) calkiem niezle, ale o ile program jest ladny a muzyka Debussy'ego przepiekna, to moim zdaniem to po prostu do nich nie pasuje. Ksenia jest za energiczna.

Zabijako/Enbert.... :tired: No zal mi ich, bo sa ladni, tak ladnie jada, maja takie pewne elementy, ale Totmianina/Marynin to przy nich bogowie charyzmy. Ludzie, wyslijcie ich na jakies zajecia teatralne, cokolwiek, nie wiem, zeby sie otworzyli i pozbawili tego drewnianego uroku. Vale i Ondrej- fajnie, ze poszlo w miare ok, ale elementy byly na granicy. Mam nadzieje, ze w dowolnym pojada dobrze tez. No i przmili Czesi- naprawde fajna jest ta ich para, licze na swietlana przyszlosc, od pierwszego razy jak ich ujrzalam wsrod juniorow to sie wyrozniali. Torche ten program jest juniorski i bezbarwny, ale licze ze popracuja nad stylem, maja jeszcze czas.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Olla
Posty: 41
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Gdańsk

#8

Post autor: Olla »

a Aleksander Smirnov - trener - znów zmienił image :) i według mnie korzystniej!

Ja trzymam kciuki za Evgenie i Vladimira - fajnie byłoby gdyby wygrali!


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#9

Post autor: yenny »

ivi pisze:
Vanessa i Morgan dziś sprawiali lepsze wrażenie niż ostatnio.
Nie zauważam za wiele entuzjazmu lol. Dla mnie to był absolutnie program wieczoru! Też się boję, że w programie dowolnym nerwy ich zjedzą, ale za nikogo teraz nie trzymam tak kciuków, jak za nich.
We mnie entuzjazmu nie szukaj ;) nigdy nie byłam ich fanką. Ale tez nie życzę im źle, tylko nie umiem w nich uwierzyć.
I też trzymam kciuki za Zenięi Vadima, cieszę się, że dobrze im idzie.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#10

Post autor: LittleLotte »

Właśnie pary sobie jeżdżą równolegle na TVP i Eurosporcie, i tak cudnie słychać różnicę w profesjonaliźmie komentatorów. :04:

[ Dodano: 2017-01-26, 19:55 ]
Otwieram fanklub Zoe Jones. Kiedy nadejdzie następna Olimpiada, będzie to już fanklub nowej pary sportowej - Zoe Jones i Evgeni Plushenko. :mrgreen:
Ja tu się uzłośliwiam, ale padam na twarz. Niesamowita determinacja.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#11

Post autor: justyna »

Dołączam do fanklubu Zoe :D
Moi mali Włosi <3


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#12

Post autor: yenny »

Piękny program Aliony i Bruna. Uważam, że powinni iść w tym kierunku programów, tzn, jechać do czegos wolniejszego, spokojniejszego. W sp różnica umiejętnosći tanecznych i łyżwiarskich bardziej rzuca się w oczy, tu tak nie razi i całość wygląda naprawdę dobrze. Cieszę się, że nie ryzykowali 3aksla, bo szkoda by było by znów coś się jej stało. Trzymam kciuki za medal. Ale wynik w ocenie technicznej :-/
Błąd w salchowie, nienajlepszy toe loop, do tego wyrzucany podwójny aksel i 3salchow...

Kseni i Fedor bardzo mi się podobali, szkoda upadku. Nie wiem do końca który program mi się podobał bardziej, bo są nieporównywalne, ale jestem zdziwiona, że mają niższą ocenę niż Aliona i Bruno, no bez przesady. Ok, twist u Niemców lepszy, ale porównywalne podnoszenia, kroki, piruety, tylko ten ostatni gorszy. Za duża rożnica, za bardzo posmarowano Alionie i Brunowi...

Popłakałam się z Żenią. W sumie to zaczęłam jak skoczyli kombinację, cieszę się bardzo, bardzo, że im się udało. Nie jestem fanką tego programu, ale przypominają mi klimatem lata 90te, brawo za utrzymanie nerwów na wodzy i złoto.
A, Vadim z niektórych min przypomina mi Ilię Kulika :)
Przegrali dowolny z Niemcami??? :roll: No Aliona na pewno wizualnie lepiej się prezentuje i jest lepszą łyżwiarką, program na pewno ciekawszy, ale cały czas mam w głowie sporo łatwiejsze elementy techniczne

Brawa dla Vansey i Morgana, nareszcie pojechali równo całe zawody. I też ich program widziałabym wyżej niż program Aliony i Bruna. No sorry, nie róbmy sobie jaj...

W ogole trzeba swierdzić, ze nie było źle w tym roku z poziomem.
Last edited by yenny 7 lat temu, edited 1 time in total.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#13

Post autor: LittleLotte »

Też mi się niespodziewanie podobali Niemcy. Aliona wygląda pięknie, nawiasem mówiąc. SP też mi się bardzo, bardzo podobał.
Evgenia i Vladimir są śliczni, młodzi, wspaniale się poruszają (szczególnie on), ale na litość borską, kto im robi choreografię? Fantastyczna muzyka, a w programie momentum ni ma, lekkości ni ma, przejść ni ma.
Brawo Vanessa i Morgan!!!!


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#14

Post autor: justyna »

Tak szczerze szczerze to Vanessa i Morgan powinni mieć srebro
Zhenya i Vadim są fantastyczni technicznie, ale ta choreografia i muzyka wszystko niszczy
Kocham materiał Aliony i Bruno totalnie uwielbiam ich dlatego, że przepaść z zeszłego sezonu jest znacznie mniejsza. Pasują do siebie całkiem, a nie jak pięść do nosa


Mati
Posty: 34
Rejestracja: 7 lat temu

#15

Post autor: Mati »

Czysty i ładny program Evgenii i Vladimira zasłużone zwycięstwo, wytrzymali presje bo Niemcy pojechali bardzo dobrze. Ciekawa będzie rywalizacje o medale na mistrzostwach świata.
Wielkie brawa dla Francuzów, pojechali znakomicie, szkoda tego nieczystego salchowa ale dobrze, że bez upadku. Nie wiem czy zauważyliście ale podczas ceremonii wręczenia medali gdy nagradzani byli Vanessa i Morgan dało się usłyszeć brawa przeplatane z gwizdami, na prawdę nie rozumiem o co chodzi, czy to nie przypadkiem sfrustrowani rosyjscy kibice? Przy innych parach tego nie było.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Europy 2017”