Skate Canada

Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Skate Canada

#1

Post autor: LittleLotte »

Ktoś, coś? Nikt nie jest podekscytowany przed drugim etapem cyklu GP?


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#2

Post autor: yenny »

Jestem :)
Tylko czasu na tv brak...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#3

Post autor: holloko »

Listy startowe i wyniki

Mi się pomyliły strefy czasowe :-/ Już pierwsza grupa solistek za nami, widzę że Courtney poszło, a Marin nie bardzo.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#4

Post autor: kasik8222 »

Tak na szybko i niemerytorycznie (jak to często u mnie). Honda miała przepiękny podkład muzyczny. Zasłuchałam się na amen. Ashley znowu wywija bioderkami, ale naprawdę powinno się karać za odgrzewane kotlety odjęciem punktów. Anna jak jest w gazie to jest w gazie. Dziewczyno, uśmiechnij się na koniec, od razu inny odbiór. Sotskowa miała niezłe "kopyto", ale te ręce w górze u niej wyglądają trochę dziwnie.
Osmond, sorry, fanką nadal nie jestem, tak jak koleżanki Daleman co do której jestem niemal pewna, że to typowa "one hit wonder", a tegoroczne jej programy tylko mnie w tym utwierdzają.
Last edited by kasik8222 7 lat temu, edited 1 time in total.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#5

Post autor: Hortensja »

Wrocilam do domu, otworzylam wyniki i... o raju, Albercik! Coz to sie porobilo!

Ide ogladac tance.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#6

Post autor: holloko »

Prawdę mówiąc spodziewałam się, że Hawayek/Baker pokażą więcej pazura w latino (czy wszyscy widzieli to wideo ? 8-) )


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#7

Post autor: Svietka »

Z Rostelcom nic nie widziałam, nawet nie nadrobiłam jeszcze zaległości ale dzisiaj przysiadłam przed eurosportem i podtrzymując opadające po całym tygodniu powieki jakoś dojechałam do końca transmisji.
Wagner to ten short jedzie już drugi czy trzeci raz bo rachubę straciłam? zgadzam się, za odgrzewane kotlety powinny być odjęcia punktowe. Anna - pięknie, ale widać, że spięta była albo może bardzo, bardzo skupiona. Niezmiennie jej jazda wśród pań chyba najbardziej mi się podoba. Osmond - bardzo ładnie, mocne skoki, ogólnie ok.

Tańce.
No ja nie mogę, nie mogę patrzeć na Tessę w tej stylizacji i w tej fryzurze :( która tak jej zniekształca skądinąd ładną buzię. Ten przedziałek, ulizane włosy - nie, nie, nie. Patrzyłam sobie więc na Scotta, który odwalił tam niezłe show. Świetny jest :D Szkoda tylko, że obciął te włosy... Ale taniec dalej nieszczególnie mi się podoba. Ich umiejętności i jazda są oczywiście fenomenalne i to jak sprzedają program- to bez dwóch zdań ale nie jest to kawałek, który sobie będę odtwarzać po kilka razy (jak np. zeszłoroczny). Chyba coś tam zmienili na zakończenie tej środkowej części albo mi się tylko wydawało.

Szkoda naszej Natalii, taki upadek... ;( Ale sam taniec mi się podobał. Zmieniłabym sukienkę - ten kolor taki jakiś nijaki... średnio mi pasuje do latino :-/ I mam wrażenie, że troszkę Natalki jakby więcej.
Zapamiętałam jeszcze tą pierwsza parę z 1 grupy - z Kanady. Fajni są.

Ale tak najbardziej, najbardziej to dzisiaj podobali mi się H/D - jestem pod dużym wrażeniem. To chyba będzie mój ulubiony short z tegorocznych, super dzisiaj jechali, tak miękko, lekko, w ogóle ładnie ten taniec jest ułożony. Dla mnie bomba. Jakoś tak trafia w moją stylistykę.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#8

Post autor: blue cat »

Wagner to ten short jedzie już drugi czy trzeci raz bo rachubę straciłam? zgadzam się, za odgrzewane kotlety powinny być odjęcia punktowe.
Wagner powinna się mocno wziąć do roboty, bo naprawdę widzę zagrożenie, że ją igrzyska miną w tym roku- Hicks i Chen ją wyprzedziły, a przecież w walce o igrzyska liczą się jeszcze Mirai i Bell. Ashley rozczarowuje mnie już od zeszłego roku, a kiedyś bardzo ją lubiłam. Odgrzewane kotlety, błędy- takie jakby niechlujstwo w tym wszystkim, jakby jej się już nie chciało i mentalnie była na emeryturze.
Annie się udało, fajny ma ten short, chociaż też miałam wrażenie, że jest bardzo zdenerowowana i chyba ma jeszcze w głowie tą katastrofę z MŚ. Przez to niestety ten program traci trochę od strony prezentacji, bo Anna skupia się chyba raczej na tym, żeby się nie wywalić.
Liczyłam na Marin i niestety się zawiodłam, może ją okres dojrzewania dopadł.
Szkoda naszej Natalii, taki upadek... ;( Ale sam taniec mi się podobał. Zmieniłabym sukienkę - ten kolor taki jakiś nijaki... średnio mi pasuje do latino :-/
Ja myślę, że Natalia jeszcze nie do końca doszła do siebie po tym wypadku. Wydaje mi się, że to chyba nie był jakiś drobny wstrząs, ale coś mocniejszego, bo sprawia wrażenie, jakby szybkie obroty wciąż sprawiały jej trudność. Kiecka totalnie nie w stylu latino, nie pasuje mi do tego programu, jest za smętna. Poprzednia była dużo lepsza, gdyby obciąć jej ten "ogon".


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#9

Post autor: kasik8222 »

Ktoś na youtube napisał, że skoro Ashley jedzie odgrzewany program (i to w sezonie olimpijskim czyli bęcki powinny być podwójne) to powinna przynajmniej popracować nad skokami, a ona ma od lat ten sam zestaw i ani myśli coś poprawić.
Uwielbiam Annę, ale boję się, że może na rzęsach stawać, a Federacja się na nią wypnie mając w pamięci te nieszczęsne MŚ i postawi na Sotnikovą, jej kosztem.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#10

Post autor: LittleLotte »

i postawi na Sotnikovą, jej kosztem
Chyba na Sotskovą?


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#11

Post autor: mavie »

Sotskova prezentuje takie bardzo solidne łyżwiarstwo, nie ma w jej programie fajerwerków, ale raczej jest bardziej przewidywalna od Anny. Federacja pewnie od ostatnich MŚ myśli co tu zrobić i na kogo postawić. Annę i tak uwielbiam, a po wczorajszym występie jeszcze bardziej. Jej SP jest piękny, a ona interpretuje go cudownie. Wszyscy zachwycają się Kanadyjkę, a ja wczoraj jak ją zobaczyłam po Annie to jakaś taka mdła mi się wydała.

Muszę bardzo pochwalić WeaPoje za udany występ, wygląda to już lepiej. Kaitlyn ma piękny strój i zrobiła na mnie duże wrażenie. Niestety nie mogę powiedzieć tego o naszej Natalii, niestety ale sukienkę ma w koszmarnym kolorze. Szkoda błędów, ale muszę napisać, że bardzo fajnie wczoraj wypadł Maksim.


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#12

Post autor: Svietka »

Aliona i Bruno mają świetny ten short :shock: , podoba mi się bardziej niż dowolny.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#13

Post autor: Haley452 »

Jeśli chodzi o solistki to artystycznie najbardziej podobała mi się Laurine Lecavelier. Dziewczyna ma naturalną grację i czucie muzyki, jakich wszystkie, ale to WSZYSTKIE rosyjskie fasolki mogłyby jej pozazdrościć. I nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę jej ocenę za komponenty, która jest niższa proporcjonalnie do jej oceny technicznej. Ktoś powinien coś w tym zrobić, ten system nie jest ok. W końcu to sport artystyczny i artyzm powinien być w nim nagradzany.

Osobiście nie rozumiem zachwytów nad Anną, jakoś jej jazda do mnie nie przemawia. Nic szczególnego, przeciętna jak dla mnie.

A to, że jej się przytyje w okresie dojrzewania wiedziałam od momentu kiedy po raz pierwszy ją zobaczyłam jako 15-latkę. Już wtedy po jej figurze było widać, że będzie miała problemy, mimo że była chudziutka.

Tak, jak zawsze uwielbiałam Ashley, tak w tym sezonie zupełnie inaczej na nią patrzę przez te odgrzewane kotlety. Ale że skoki te same - jednak dziewczyna ma już 26 lat, podejrzewam że w tym wieku bardzo ciężko jest nauczyć się czegoś nowego, raczej spodziewałabym się, że ona walczy o utrzymanie tego, co miała kiedyś niż o urozmaicenie programów nowymi zestawami skoków. Właśnie kto jak kto ale ona powinna postawić na choreo i ogólnie PCS, tym bardziej nie rozumiem tego odgrzewania starych programów.
Svietka pisze: No ja nie mogę, nie mogę patrzeć na Tessę w tej stylizacji i w tej fryzurze :( która tak jej zniekształca skądinąd ładną buzię. Ten przedziałek, ulizane włosy - nie, nie, nie. Patrzyłam sobie więc na Scotta, który odwalił tam niezłe show. Świetny jest :D Szkoda tylko, że obciął te włosy... Ale taniec dalej nieszczególnie mi się podoba. Ich umiejętności i jazda są oczywiście fenomenalne i to jak sprzedają program- to bez dwóch zdań ale nie jest to kawałek, który sobie będę odtwarzać po kilka razy (jak np. zeszłoroczny).
Zgadzam się w 100%, Scott jest super, ale wyglądał lepiej w dłuższych włosach. Tessa w tej stylizacji wygląda koszmarnie. Taniec jest przesadzony ale i tak uważam że lepszy od P/C.

Szkoda upadki Natalii, bo mieli okazję trochę odbudować swoją reputację po nieudanym początku sezonu, a tu dalej spadają za pary z którymi kiedyś wygrywali. Niestety obawiam się, że na ME wypadną poza 10.
A sukienka jest koszmarna.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#14

Post autor: joasia »

Mi również Maxim bardzo się podobał Natalki szkoda ale dawaj, oby we FD było lepiej. Stroje do zmiany,to znaczy partner w SD może zostać ale np.do latino fajntm damskim zestawem jest czerń i fuksja,tak licze na to że za oceanem ktoś im co dobrego podszepnie to w końcu początek sezonu. O Anne się martwie bo jedzie ostatnia i znowu łabędź i chyba kobiece problemy ja dopadły ale daawaj będzie sexy i super


joasia
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#15

Post autor: kasik8222 »

Zabijako-Enbert, ZIEEEEW jak zwykle. Lubov i jej skuteczność w skokach. Gdybym była Dylanem to straciłabym cierpliwość. Jedyne "pocieszenie" to, że jego ex-partnerka ma gorzej...
Z Jasonem Brownem mam ten problem, że z jednej strony oglądanie go może być miłe dla oka, ale to w kółko ten sam schemat. Nie widzę, by się rozwijał artystycznie, o technicznej stronie nawet nie wspominam.
Fakt, że napisało mi się Sotnikova, ale to pewnie dlatego, że w swoim czasie najbardziej ją lubiłam ze wszystkich Rosjanek. Swoją drogą to czy oficjalne zakończenie kariery odchodzi do lamusa? Niektórym łyżwiarkom (bo głównie o nie chodzi) chyba miło łechce próżność fakt, że fani dywagują "wróci/nie wróci"? Tarasova (chyba ona?) podobno powiedział, żeby ją o Adelinę nie pytać, bo ona się zajmuje tylko poważnymi "kandydaturami" i tu się zgadzam.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”