Listy startowe GP!

Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Listy startowe GP!

#1

Post autor: Kathiea »

Potrzebujemy działu Grand Prix :mrgreen: ISU zrobiło niezłą niespodziankę, po tym, jak zapowiadali listy dopiero na koniec czerwca :P

Listy: http://www.isu.org/en/single-and-pair-s ... re-skating

Podaję link ogólny, bo listy zmienią się z 10 razy, i nie chce edytować za każdym razem postu, podając konkretne linki.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#2

Post autor: blue cat »

Natalia i Maks będą na Skate Canada i Internationaux de France. Szkoda że P/C i V/M nie spotkają się przed finałem. U pań dla mnie najciekawiej zapowiada się Francja- same łyżwiarki, które lubię, no i jeszcze na dokładkę Zagitova, zobaczymy co pokaże. Swoją drogą szkoda, że nie będzie starcia Żenia kontra Alina.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#3

Post autor: Kathiea »

P/C i V/M NIE mogą spotkać się przed finałem, bo obie pary były w top3 na MŚ. I takie są zasady rozstawienia, więc to akurat było z góry wiadomo :P

Cieszę się, że choć jedno GP Natalia i Maks mają w Europie. Krótsza podróż i w tej samej strefie czasowej :)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#4

Post autor: yenny »

Ja się cieszę, że dwie najlepsze pary spotkają się dopiero w finale. większe emocje.
Marzy mi się też, by wrócono do systemu startów odwrotnie do zajmowanych miejsc w sp, czyli ostatni w sp jedzie pierwszy, a pierwszy ostatni ;)
To by podkręcało atmosferę, a nie tak jak teraz, po pierwszym czy drugim przejeździe finałowej grupy emocje opadają bo wszystko wiadomo. :-/


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#5

Post autor: justyna »

Niektóre TBA ujawniono
Parsons/Parsons dostali Skate America
Misato Kombatsura i Tim Koleto NHK
Alessandrini/Souquet na TDF
Evdokimova/Bazin na COR (liczyłam na Betinę i Sergieja...)
Soucisse/Frius na Skate Canada
Bradie Tennell na Skate America
Za to z powodu złamania stopy Ivett Toth musiała się wycofac z CoR
Suzaki/Kihara na NHK w parach
Esbrat/Novoselov na TdF
Stellatto/Bartholomay na Skate America
Kane/O-Shea w Chinach zastąpią Ashley Cain i Tim Le Duc.
Ross Miner na Skate America


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”