Mistrzostwa Rosji, 19-24 grudnia

Mistrzostwa Rosji, USA, Japonii etc
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Mistrzostwa Rosji, 19-24 grudnia

#1

Post autor: holloko »

Odwieczne symbole świąt - choinka, prezenty, śpiewanie kolęd i... Mistrzostwa Rosji!

:sylw3:

Strona główna na której nic nie ma

List startowych jeszcze nie ma, ale przypomnę o co toczy się gra:

Miejsca na IO: 2 solistów, 3 solistki, 3 pary sportowe, 2 pary taneczne
Miejsca na MŚ: jak na IO
Miejsca na ME: po 3 ze wszystkiego

(Wprawdzie nie wiadomo jeszcze jak sprawy się potoczą, ale podobno Putin zachęca wszystkich do wzięcia udziału i żaden sportowiec jeszcze się nie zadeklarował że rezygnuje z IO, więc.)

Czy Żenia odrzuciła już kule i pozostanie niepokonana?
Czy Eteri uda się wysłać na IO wszystkie trzy podopieczne? A może Nina Mozer zaklepie wszystkie miejsca dla par sportowych?
A może jednak Alena Leonova nas wszystkich zaskoczy?
Kto zwycięży w konkursie na maczo ciągnącego blondynkę po lodzie - Iwan czy Nikita?
Czy Elena Ilinykh jeszcze pamięta, że lód słúży nie tylko do drinków?
Czy możemy liczyćna same czyste przejazdy u solistów? Kto zostanie ambasadorem kanciatej jazdy w Korei - Voronov, Kovtun, a może Samarin?
Czy dojdzie do pojedynku: żona Morozowa vs. córka Morozowa vs. była Morozowa vs. córka Tutberidze?

ok2

Gotowi na załamania nerwowe, łzy szczęścia i rozpaczy, i rezultaty z księżyca? :beksa:

[ Dodano: 2017-12-14, 15:13 ]
A! zapomniałam dodać, że będą streamy w internetach! gdzieś tu, będzie można zerkać między patroszeniem karpia a lepieniem pierogów


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#2

Post autor: Hortensja »

holloko pisze:Czy Elena Ilinykh jeszcze pamięta, że lód słúży nie tylko do drinków?
A czy ona w ogole teraz z kims jezdzi? Nie bylo informacji, ze jej aktualna para sie rozpadla?
holloko pisze:Czy dojdzie do pojedynku: żona Morozowa vs. córka Morozowa vs. była Morozowa vs. córka Tutberidze?
Ktos mi pomoze rozszyfrowac? Corka to Annabelle chyba? Ona startuje w parach tanecznych? A jaka byla masz na mysli? Elene? No i nie wiem kto jest teraz jego zona :D A corka Eteri startuje w solistkach?


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#3

Post autor: holloko »

Elena Ilinykh po tym jak Ruslan zakończył karierę jeździ z Antonem Shibnevem, ale chyba od października nie dają znaku życia i nie wiem nawet, czy gdziekolwiek startowali na tyle, żeby się formalnie na MR zakwalifikować.

Aktualną żoną Morozova jest Vasilisa Davankova, która to - uwaga uwaga - była poprzednią partnerką Shibneva i nie wiem, czy cokolwiek kontynuuje w temacie łyżew. Sprawdziłam, że na instagramie ma wpisane "Youtuber, blogger, lifestyler" czyli chyba po karierze :hihi:

Obie trenerskie córki startują teraz w parach tanecznych - Annabelle Morozov z Andreiem Baginem, a Diana Davis z Fedorem Varlamovem. Pojęcia nie mam jak sobie radzą, do niedawna startowały jako solistki, ale bez fajerwerków. Niestety wielkiego starcia nie będzie bo Diana z partnerem startują w juniorach :(


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#4

Post autor: Hortensja »

holloko pisze:Elena Ilinykh po tym jak Ruslan zakończył karierę jeździ z Antonem Shibnevem, ale chyba od października nie dają znaku życia i nie wiem nawet, czy gdziekolwiek startowali na tyle, żeby się formalnie na MR zakwalifikować.
Tak, to wiem, ale gdzies mi sie obilo wlasnie ze i para z Shibnevem nie przetrwala. Ale moze cos pokrecilam.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#5

Post autor: holloko »

Podobno Kustarova ich wywaliła z grupy, ale co dalej - nic oficjalnie nie wiadomo. Na dniach powinny się pojawić listy startowe, to przynajmniej tyle się okaże :)


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#6

Post autor: Hortensja »

Wlasnie wyczytalam na GS ze zostala wyslana prosba o wycofanie ich z zawodow...


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#7

Post autor: LittleLotte »

A i owszem. Julia Novikova wycofała ich z zawodów. Nawiasem mówiąc, nie wiedziałam, że ona trenuje z Gorshkovem :) kiedys, bardzo dawno temu, startowała z Gazsim dla Niemiec.
Cóż, jeśli się nie rozpadli, to to najlepszy krok. Na ostatnich zawodach byli w totalnej rozsypce, dziesięć razy przemontowywali choreografię i generalnie to nie wyglądało.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#8

Post autor: justyna »

Ale jechali coś w Pucharze Rosji?


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#9

Post autor: LittleLotte »

Jechali, nie pamiętam na którym etapie. Wygrali zresztą (z Annabelle, bodaj, on ironio!).

Nawiasem mówiąc, Mistrzostwa Rosji są tak ekscytujące, że może poobstawiamy? Tym razem będę pilnować, kto był najbliżej w swoich przewidywaniach i ta urocza osóbka dostanie ode mnie oficjalne gratulacje :mrgreen: :hah: :lol: :) ;)

To ja zacznę

Panie:
1.Evgenia
2.Alina
3.Masza

Panowie:
1.Mikhail
2.Sergei
3. Dima Aliev

Pary taneczne:
1. Katia i Dima
2. Sasha i Ivan (tak, płacze wewnętrznie, kiedy to piszę)
3. Vika i Nikita

Pary sportowe:
1. Zhenya i Volodia
2. Ksenia i Volodia
3. Krysia i Alex (Boże, błagam, błagam, spraw żeby to byli oni)


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#10

Post autor: Kathiea »

LittleLotte pisze:Jechali, nie pamiętam na którym etapie. Wygrali zresztą (z Annabelle, bodaj, on ironio!).

Nawiasem mówiąc, Mistrzostwa Rosji są tak ekscytujące, że może poobstawiamy? Tym razem będę pilnować, kto był najbliżej w swoich przewidywaniach i ta urocza osóbka dostanie ode mnie oficjalne gratulacje :mrgreen: :hah: :lol: :) ;)


Pary sportowe:

2. Ksenia i Volodia
Miałaś na myśli Fiodora? :P

Mistrzostwa Rosji Solistek będą bardziej zacięte niż sama Olimpiada, zdecydowanie warto oglądać ^^


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#11

Post autor: LittleLotte »

Hahha, oczywiście. To jest tak, jak się pisze posty na zajęciach. :hah:


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#12

Post autor: blue cat »

To i ja obstawię:
Panie:
1. Żenia
2. Alina
3. Masza
Panowie:
1. Sergei
2. Mikhail
3. Dima
Pary sportowe:
1. Ksenia i Fedor- mam takie wewnętrzne przeczucie:D
2. Evgenia i Vladimir
3. Krysia i Alex
Pary taneczne:
1. Katia i Dima
2. Sasza i Iwan
3. Tiffany i Jonathan (a co tam, trzeba iść na całość :P )


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#13

Post autor: holloko »

Z powodu kontuzji wycofały się Evgenia Medvedeva i Alisa Fedichkina, z ławki rezerwowych wskoczyły za nie Anastasia Gracheva i Sofia Istomina.

Będzie stream na FS Live! (Linki do poszczególnych segmentów w opisie)
Transmitować też będzie Match Arena i Sportbox, jak ktoś ma dostęp lub preferencje.

Plan zawodów:
(czas polski tzn. taką mam nadzieję że się nigdzie nie rypnęłam w tych zaawansowanych obliczeniach)

21 grudnia (czwartek)
12:00 Soliści - program krótki
14:40 Pary sportowe - program krótki
18:30 Pary taneczne - program krótki

22 grudnia (piątek)
12:00 Solistki - program krótki
14:40 Soliści - program dowolny
18:10 Pary taneczne - program dowolny

23 grudnia (sobota)
13:00 Pary sportowe - program dowolny
15:35 Solistki - program dowolny

24 grudnia
12:00 Gala miszczów


To jeszcze sobie obstawię :shoot:
Panowie: 1 Mikhail, 2. Sergey, 3. Alexander S.
Pary: 1 S/K, 2. T/M, 3. A/R (oby oby oby)
Tańce: 1 B/S, 2 S/B, 3 S/K w sumie chyba pewniak pomijając jakieś spektakularne wtopy?
Panie: 1 Liza, 2 Elena, 3 Alena :34: ok a tak realistycznie to 1 Alina 2 Maria 3 Alena jr


Efforts will lie, but will never be in vain.
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#14

Post autor: justyna »

Raga NC+ transmituje całe zawody w Polsce.
Zaraz pary sportowe komentowane przez duet Szewczyk&Sierocka
Panowie komentowani byli bardzo, bardzo przyjemnie.
Czasowo z tego co widzę policzyłaś dobrze :)
Njus njus Anna Sierocka kontrolerem technicznym par na ZIO!
K/R prawdopodobnie przegrali brąz :/ Cholerny flip i 6 punktów straty... :V


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#15

Post autor: LittleLotte »

Co to jest raga NC+?


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa narodowe”