Pary sportowe

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Pary sportowe

#1

Post autor: yenny »

Niestety nie działa mi match tv...
Dopiero od 19 będę mogła obejrzeć.

Słuchajcie, wie ktoś może dlaczego rozpadła się para Marcelina Lech, Artiz Maestu?


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#2

Post autor: Hortensja »

Yenny, Youtube chyba ci bedzie dzialal?:



"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#3

Post autor: justyna »

Kuurcze, właśnie wydaje mi się, że pytałam Aritza, ale nie mogę sobie przypomnieć co odpowiedział.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#4

Post autor: kasik8222 »

Oj dziewczynki rosyjskie, a miał być taki spacerek... Wyniki są ...interesujące. Pierwsze miejsce może zostać, trzymam kciuki za Włochów, ale będzie ciężko.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#5

Post autor: yenny »

Dzięki Hortensja, w końcu obejrzałam na euro, ale link się przyda - w domu za duży tłok do tv ;)
Najbardziej podobali mi się Val i Ondrej i Vanesa z Morganem :shock: Kolejny rok, gdzie ta para mi się podoba, bo wcześniej w ogóle do mnie nie przemawiali.
Zabijako i Engbert ok, ale nudni, a Ksenia z Fedorem i Zenia z Vadimem z błędami. Zastanawiam się dlaczego Tarasowa i Morozow nie jadą FP w takim samym/podobnym stylu dowolnego. Bo ich tegoroczny żółtojajeczny dowolny to dla mnie koszmar roku, serio, nie wiem czy jest gorszy program.

Justyna, szkoda, że nie pamiętasz, choć przyznam, że a obecną partnerką Artiz lepiej się prezentuje, jak na tak krótki czas startowania są naprawdę ok.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#6

Post autor: justyna »

Bo Nina Morzer tęskni za latami 90...


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#7

Post autor: yenny »

No ja rozumiem, też tęsknię i to nawet za 80tymi :mrgreen: ale bez przesady. Brać to co najlepsze, plenić to co słabe...
Obejrzałam w koncu Hiszpanów, jakaś dobra dusza powrzucała conieco na yt, nieźle, dużo 3 i 4 poziomu, szkoda, że w GOE im poskąpili, bo byliby na 10tym miejscu.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#8

Post autor: Haley452 »

Vanessa i Morgan :00:
Chyba oszaleję ze szczęścia jeśli się jutro obronią i zdobędą złoto :06:


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#9

Post autor: kasik8222 »

Francuzi zrobili niewyobrażalne postępy i wreszcie odnaleźli swój styl. Zasługują na to złoto najbardziej z całej czołówki. Ksenia i Fedor, sorry Batory, ale z tym co pokazują w tym sezonie i w ogóle od Sochi, są ciągnięci za uszy. Medal ich pewnie nie minie, uwielbiam Ksenię, ale złoto dla Francuzów plizz. T/M jedno złoto już mają, dowolny to koszmar, zgadzam się, nawet nie pojadą w ostatniej grupie, Val i Ondrej to nie ten kaliber jednak, a Z/E to nuuuuda taka, że oglądając ich można zatęsknić za Petrovą i Tikhonovem albo Totmianiną i Marininem na których się chyba wzorują. Mozer dostaje wciry, ale jak odpadają ci z grupy mistrzowie olimpijscy to postęp reszty jest miarą twojej trenerskiej wielkości.

[ Dodano: 2018-01-17, 21:31 ]
A jeszcze odnośnie Włochów to naprawdę nie wyobrażam sobie nikogo innego kto mógłby pojechać do tego repertuaru i nie narażać się przy tym na śmieszność. Niekoniecznie to są moje klimaty, ale świetnie interpretują ten utwór.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#10

Post autor: justyna »

Włosi we włoskim trashu, tylko im to mogłoby się udać. Lubię ten program, bo to taka kulka energii przy wykonaniu Vale i Ondry. Trzymam kciuki za pierwsze złoto Vanessy i Morgana, ale Johnie Zimmermamie dlaczego jeszcze masz włosy?


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#11

Post autor: blue cat »

Vanessa i Morgan byli świetni, zasłużone pierwsze miejsce. Ksenia i Fedor, podobnie jak T/M niestety rozczarowali. Mimo, że w dowolnym wszystko jest jeszcze otwarte, to jakoś nie widzę rosyjskiego medalu na igrzyskach w tej konkurencji, chyba, że rywale poprzez swoje błędy podadzą im go na tacy. Niestety to co pokazują wszystkie rosyjskie pary w tym sezonie jest znacznie poniżej oczekiwań. Krysia i Alex nieźle rokowali, no ale się wykruszyli. Bardzo lubię Austriaków, nawet jak robią błędy, to fajnie się ich ogląda, a ostatnio robią spore postępy, więc trzymam za nich kciuki.


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#12

Post autor: Dżameli »

Dołączam do się do zachwytów nad Vanessą i Morganem, byli super i dobrze się na nich patrzy :00: :00: :00: no i Ed do tego :viva: Życzę im z całego serca jak najlepszego medalu! Rosjanie Z/E w ogóle do mnie nie trafili... Natomiast och, Ksenia, nie mogłam od niej oderwać wzroku w sekwencji kroków i to ona była dla mnie gwiazdą :05: #takamałamiłość


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#13

Post autor: joasia »

Dla mnie wielkie zaskoczenie z powodu słabej formy rosyjskich liderów - ale cieszę się jako widz z niespodzianek!
Najbardziej podobała mi się Valentina z Ondrejem. Dałabym im więcej pkt w drugiej ocenie i byliby wyżej, pewnie na 2-3 miejscu.
Z Ksenią coś niedobrego się dzieje, za dużo zawala elementów, a wielka szkoda, bo programy mają w tym sezonie piękne. Za to Wołodia z Eugenią mają nietrafione dla siebie kompozycje i stylizacje. Widać, że sami się męczą i przez to pojawiają się błędy.
Bardzo podobała mi się Nicole Della Monica i Mateo. Szkoda, że były błędy w programie, bo miejsce mogło być zdecydowanie wyższe, ale naprawdę pozazdrościć. Włosi mają dwie, równe pary, które mogą im sprawić niespodziankę.

Przy mizerii swoich kolegów z reprezentacji Natalia i Aleksander zrobili swoje i dobrze, należy im się wyjście z cienia, przecież oboje są doświadczonymi sportowcami.
Vanessa i James byli super i błyszczeli. Sami skromnie mówią, że nie był to ich najlepszy start, ale okazało się, że i tak był najlepsi. Vanessa jest dla mnie piękną gazelą, bardzo zgrabna, ładna i nadaje się na okładki. A najważniejsze, para ma swój styl i znalazła swoje muzyczne klimaty z Johnem Zimmermannem, czego na przykład nie można powiedzieć w tym sezonie o T/M.


joasia
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#14

Post autor: holloko »

1. J/C :00: oni są dla mnie jednym wielkim ładunkiem inspiracji - od długiej i wyboistej drogi, którą przebyli, i sportowo i prywatnie, aż po bycie absolutnie pięknymi ludźmi, zwłaszcza teraz gdy Vanessa trochę ujarzmiła fryzurę i nie wygląda już jak Alf i chyba wydrukuję sobie jej zdjęcie jako motywację do ćwiczeń, jak to nie zadziała to już chyba nic nie pomoże
2. Nina Mozer i jej stylówa. Podziwiam, nie mam słów, ikona.
3. S/K - po upadku Ksenia jechała z takim szyderczym uśmieszkiem na twarzy i bardzo mi to przeszkadzało w odbiorze. Program niby super, ale oni już nawet nie udają że jadą razem, spojrzeli na siebie może z trzy razy?
4. T/M - jej ten program jest tak generyczny. I nie wiem czyj to był pomysł żeby tych bladziochów ubrać w czarno-czerwone kostiumy. Ogólnie zgadzam się że mit Niny Mozer zaczyna się trochę chwiać. Ta para nie dość że nigdy nie popełniała błędów to jeszcze wszystkie elementy wykonywali perfekcyjnie, bez wysiłku, a teraz? Sztywno, nerwowo, a tak rozsynchronizowanych nie widziałam ich nawet w czasach juniorskich. Nie wiem co tam się dzieje, ale źle się dzieje.
5. DM/G - ten wokal jest tak bardzo straszny, że odsłania nerwy uszne znajduje na nich najbardziej wrażliwe miejsce i wbija w nie szpile a następnie polewa kwasem. Dzięki za te obcisłe kostiumy, pozwalają mi przetrwać tę traumę i zachować równowagę
6. M/H - dwójka która uczyniła z indywidualizmu swoją największą siłę, kocham :00: :00: :00:

Poza tym podobali mi się Petranovic/Souza-Kordeiru, którzy jak na parę znikąd i partnerkę tuż po operacji nogi robią przyjemne wrażenie. Artiz/Maestu też fajnie. W tym sezonie Ghost mi się ulewa przez uszy, ale to Conners/Krasnopolski mają zdecydowanie najgorsze cięcie. Być może nawet mogą konkurować z pamiętnym programem I/K ale żeby to stwierdzić musiałabym obejrzeć oba programy i... nie. :21:
Z występu Z/E to tak jakby przez mgłę że ładną muzykę mają. :tired:


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#15

Post autor: Hortensja »

Ladna muzyke i ladne stroje, oni przewaznie ladnie wygladaja, jej sukienka kwiatowa w zeszlym roku to jeden z moich hitow mody lyzwiarskiej. No ale nadal blado i niezapamietywalnie, chciaz zal mi ich, bo to chyba nie ich wina, no sorry, nie kazdy sie rodzi z charyzma.

Co do T/M to ja sie caly czas zastanawiam czemu do diaska te programy nie zostaly pomyslane na odwrot. Candyman by jeszcze jakos uszedl jako zabawny program krotki (chociaz o ile Zenia jakos daje rade, to Morozov po prostu w ogole nie umie sie wczuc, serio, a ludzie Bruno zarzucaja brak interpretacji). No mozna cos bylo z tego wyskrobac. Za to Rachmaninow az sie prosi o dowolny bo pozwolilby zbudowac napiecie, zroznicowac czesci i teraz w tym krotkim czasie po prostu sie dusi! No niepojete dla mnie.

Tak generalnie kilka elementow bylo bardzo przyjemnych dla oka- 3 Toeloupy pary austryjackiej, wyrzucane skoki S/K i M/H... T/M piekny jak zwykle twist, no ale co z tego jak reszta zawalona. Nawet to ich podnoszenie jest przekombinowane i jakos nie podoba mi sie.

[ Dodano: 2018-01-18, 17:46 ]
Yenny, jesli musisz walczyc o TV to prosze :)



"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Europy 2018”