Pary sportowe

Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Pary sportowe

#1

Post autor: holloko »

Lista startowa - program krótki
Wyniki na żywo i planowane elementy

Żarty się skończyły, za kilka godzin pary sportowe zaczynają właściwe olimpijskie zmagania.

:09:


Efforts will lie, but will never be in vain.
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#2

Post autor: justyna »

No to lecimy z tym koksem, Oby z nogą Aliony nie było nic poważnego.
Ale poziom!
Bruno...


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#3

Post autor: yenny »

mam ochotę sama siebie palnąć, wczoraj byłam padnięta i zapomniałam nastawić nagrywania, włączyłam dopiero dziś koło 5tej, zaraz po występie Val i Ondreja... Ni to, na yt popatrzę, ale dopiero późnym popołudniem niestety.
Do kitu takie godziny, nic się nie da obejrzeć normalnie.
Widze po wynikach, że Chińczycy prowadzą, Żenia i Vadim drudzy, aż tak dobrze pojechali? Bo Megan i Erick już ze sporą strata do nich. Aliona i Bruno też, z tego co wyczytałam Bruno skoczył 2salchowa?
Niezły wynik Val i Ondreja, co mnie bardzo cieszy. :00:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
iselinka
Posty: 36
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#4

Post autor: iselinka »

Zawody oglądało się rewelacyjnie, pary dawały z siebie tak dużo i świetnie oglądało się taką rywalizację, nawet w środku nocy.

Bardzo podobali mi się Yu i Zhang, jeszcze bardziej i Valentina i Ondrej - swoboda i radość z jaką występują jest zaraźliwa.

Tarasova i Morozov byli bardzo pewni a ich skoki ogromne, chyba dobrze trafili z formą na najważniejszą imprezę, bo w tym sezonie brakowało im takiej pewności.

Muszę powiedzieć, że oglądaliśmy dużo par, ale gdy oglądam Sui i Han mam wrażenie, że to występuje jeden organizm :). Cieszę się z ich pierwszego miejsca bardzo.

Szkoda błędu Bruna, po przejeździe był na siebie wściekły.

Jednak najbardziej przerażającą rzeczą byli kibice z Korei Północnej, armia czerwonych krasnoludków. Zauważyliście, że oni nawet machali synchronicznie flagami? A po występie ich zawodników zniknęli jak sen złoty... A ich para miała taki sympatyczny i energetyczny występ.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#5

Post autor: holloko »

Poziom niesamowity! Odpada u mnie oglądanie w środku nocy, ale wstałam o jakiejś niewiarygodnie wczesnej godzinie by obejrzeć przed pracą, wyszło prawie jak na żywo ;)

:10:

Poza rewelacyjnymi przejazdami (w top9 różnice bardzo niewielkie, więc wszystko się może zdarzyć) zapamiętam dwa obrazki: Bruno z miną zbitego szczeniaka (niech go ktoś przytuli) i przerażająco sztuczna armia kibiców z Korei Północnej.

Smutam trochę, że Peng/Jin i Alexandrovskaya/Windsor nie zakwalifikowali się do dowolnego... :beksa: Ale taki minus zawodów na wysokim poziomie, że każdy błąd ma wielką cenę.

:32:


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#6

Post autor: Haley452 »

PCS Tarasovej i Morozova... :-/

Generalnie kolejność prawidłowa, technicznie wszystkie elementy były mega, ale błagam, ta para jest taaaaaka nudna. Niech mi ktoś powie, jakim cudem dostali takie CO, IN i PE???

Oj Bruno, Bruno... coż wygląda na to, że Aliona jednak się nie doczeka tego złota. Straszna szkoda, jest mi bardzo przykro, bo nie było jakiejś katastrofy w ich wykonaniu, ale niestety przy tym poziomie który dzisiaj prezentowały pary, ten błąd mega dużo kosztował.

A skoro Aliona i Bruno złota nie zdobędą, to liczę na Sui/Han. Ostatnia rzecz, jakiej potrzebuję podczas tych igrzysk to złoto dla Candymana.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#7

Post autor: holloko »

https://www.pyeongchang2018.com/en/game ... 00100-.htm

Planowane elementy w dowolnym S/M: poczwórny twist, potrójny aksel, poczwórny salchow :shock:
Coś mi mówi, że Aliona się wkurzyła. Oby stwierdzenie "walka do ostatniej kropli krwi" nie okazało się dosłowne... :x

[ Dodano: 2018-02-14, 10:21 ]
Haley452 pisze:Niech mi ktoś powie, jakim cudem dostali takie CO, IN i PE???
PCS corridor. Największa zmora IJS w tej chwili (a raczej nie samego systemu, tylko tego co z nim robią sędziowie), wszystkie kategorie PCS mają zawsze zbliżone wartości, różnice prawie zawsze zamykają się w pół punkta.


Efforts will lie, but will never be in vain.
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#8

Post autor: kasik8222 »

Ale co jej zostało? Brązowe medale już ma. To jej nie interesuje. Bruno jest tylko wykonawcą poleceń. Poza tym, gdzie to można obejrzeć na necie z odtworzenia? Na youtube nie ma co liczyć na igrzyskach.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#9

Post autor: Haley452 »

Cóż, jestem prawie pewna, że to się nie uda, ale jeśli wyjdą na tą taflę i spróbują tych elementów, nawet jeśli Aliona wyszoruje lód ze dwa razy, to można będzie powiedzieć, że odeszła z hukiem. Nie chce wyjechać z Korei myśląc, że mogła zrobić coś więcej. Ten plan jest kompletnie szalony, ale jednocześnie ja ją strasznie za to szanuję.

A jeśli jakimś cudem to się uda to będzie totalnie legendarna historia. Trzymam kciuki!


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#10

Post autor: Hortensja »

Video na rosyjskiej stronie tutaj:

http://fsnews.ru/page-al-og2018_pairs_sp.html

Dopiero skonczylam nadrabiac.

Chcialam tylko powiedziec, ze na wszystkie 16 zakwalifikowanych par nie bylo ani jednego upadku! Zadnego odjecia. Po prostu WOW. Pary sportowe spiely posladki i pokazaly jak sie jezdzi na olimpiadzie.

I tez mi Australijczykow bardzo szkoda :( w sumie pojechali tak dobrze (jak ona wyladowala tego wyrzucanego to ja nie wiem), po prostu poziom bym wyjatkowo wysoki i tylko 16 par sie kwalifikuje.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#11

Post autor: blue cat »

Bruno :21: błagam, zepnijcie się w dowolnym! Jedyne pocieszenie to Ryom/Kim- oni naprawdę mają zadatki na przyszłe medale i tego im życzę. Szkoda Katii i Harleya.
PCS Tarasovej i Morozova... :-/

Generalnie kolejność prawidłowa, technicznie wszystkie elementy były mega, ale błagam, ta para jest taaaaaka nudna. Niech mi ktoś powie, jakim cudem dostali takie CO, IN i PE???
Już w drużynowym moim zdaniem za mocno im sypnęli. Oni potrzebują lepszych programów, bo tego co mają niestety nie umieją sprzedać w sposób zapamiętywalny. W zasadzie po ich przejazdach w tym sezonie pamiętam tylko kostium do Candymana, ale to nie jest rzecz, którą chciałoby się pamiętać.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#12

Post autor: kasik8222 »

Wielskie dzięki za linka :00:

[ Dodano: 2018-02-14, 12:59 ]
Jakoś tak ognia mi u Niemców zabrakło, a może tak się przyzwyczaiłam do różowej kiecki Aljony, że z tej błękitnej wydaje się wypadać blado. Chyba dopiero po programie dziewczyna dowiedziała się, że Bruno skoczył podwójnego.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#13

Post autor: justyna »

Tak się zastanawiam czy rzucanie się na poczwórnego twista którego wcześniej nigdy nie wykonywali jest mądre


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#14

Post autor: Svietka »

Ja też dziękuję za link bo nie mogłam nic znaleźć.
W ogóle to jestem bardzo zła :-x - bo chyba nic nie obejrzę na żywo, nie mogę pozwolić sobie na zarywanie nocek bo zaczynam pracę o 7.30. I nie mogę sobie pozwolić na urlop, może 1 dzień wystrugam. A jak mogłabym zarwać noc z soboty na niedzielę, bo weekend, to oczywiście wtedy nie ma żadnego finału :-/ Się pytam kto wymyślił tę Koreę???
No szkoda mi Aliony, szkoda. A co jeśli im się wszystko uda w dowolnym? też tak może być ;)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#15

Post autor: kasik8222 »

Mam nadzieję, że medal dla Niemców będzie. Pytanie tylko czyim kosztem. Nie jestem wielką fanką ani T/M ani D/R, więc wszystko mi jedno.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie 2018”