Soliści

Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Soliści

#1

Post autor: holloko »

Listy startowe i wyniki:
Program krótki
Program dowolny

Więcej szczegółów

Olimpijskie tempo nie ma litości, pora na chłopaków!

Najbardziej nieprzewidywalna dyscyplina, po licznych horrorach w tym sezonie o dziwo w pełnym składzie. Oby wszyscy przetrwali - zarówno zawodnicy, jak i fani!

:09:


Efforts will lie, but will never be in vain.
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#2

Post autor: justyna »

Orzeszku włoski Dima!!! :00: :00: :00:


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#3

Post autor: kasik8222 »

Łooo Mamusiu, Chen :shock:


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#4

Post autor: Dżameli »

kasik8222 pisze:Łooo Mamusiu, Chen :shock:
Zareagowałam tak samo o_O Strasznie mi przykro bo uwielbiam jego program krótki i widziałabym go zdecydowanie bliżej pierwszej piątki.
A co do pierwszej piątki... Ale wyniki :shock: ok2 Teraz tylko pozostaje czekać na powrót do domu i delektowanie się panami! Chociaż powinnam podziękować Maximovi Trankovowi (tak się odmienia jego nazwisko? hm nie jestem pewna :roll: ) za jego konto na instagramie i instastory, gdzie wrzucił częściowo program Yuzuru :mrgreen:


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#5

Post autor: blue cat »

Łooo Mamusiu, Chen :shock:
Kolejny przykład opłakanych skutków pompowania balonika. W USA już prawie go obwołali mistrzem olimpijskim. Ja jakoś szczerze mówiąc nie jestem jego fanką, ma fajne programy, bardzo dobrą technikę, ale jakoś nie umie tego sprzedać artystycznie. Trochę jeździ jak robot, odskacze swoje i cześć. Może to moje subiektywne wrażenie, ale zawsze po jego przejeździe pamiętam tylko skoki.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#6

Post autor: kasik8222 »

To problem całego amerykańskiego łyżwiarstwa. Podniecanie się GP, Czterema Kontynentami i zacięta walka na mistrzostwach kraju, a potem najważniejsza impreza sezonu i już nie jest tak wesoło. Ciekawa jestem co w takim układzie pokaże Bradie.
Na marginesie, weszłam na instagrama Trankova i mała Angelika ma urodziny. Wykapany tatuś, swoją drogą.


musia
Posty: 46
Rejestracja: 7 lat temu
Kontakt:

#7

Post autor: musia »

Czy wiecie, o której i na którym Eurosporcie będzie powtórna relacja z shortu solistów ?. Muszę zaplanować nagrywanie.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#8

Post autor: kasik8222 »



musia
Posty: 46
Rejestracja: 7 lat temu
Kontakt:

#9

Post autor: musia »

To znam , myślałam, że wiecie o której Eurosport transmituje.

Niemniej dziękuję :pada:


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#10

Post autor: holloko »

Jeżu, jeżu, jeżu, co to się działo.

Czołowa piątka rewelacyjna. Yuruzu jest z innej planety, ja tu się martwię czy on w ogóle może jeździć, a ten wjeżdża na rozgrzewkę i sobie skacze 4T3T jeszcze w bluzie :shock: Jeśli chodzi o jakość jazdy i detale to on jest w zupełnie innej lidze. Magia po prostu. Chyba najbardziej na tych IO trzymam kciuki za niego.
Bardzo liczę na medal dla Javiera i ładny przejazd Patricka
Dima mnie mega zaskoczył, wykonał 4Lz z taką łatwością że początkowo myślałam, że to potrójny :D Boyang robi fajne postępy w elementach pozaskokowych, ale tęsknię za spidermanem. Program Shomy jest naprawdę słaby i nijaki, ale jegp 4F ma już jakieś 3.5 obrotu więc jest progres
Ale największą sensacją jest czysty program Breziny, i to z quadem :shock:
Poza tym dobre momenty: Adam, Jorik, Misha, Keegan i Brendan bardzo fajnie, i Matteo awansował. Coraz bardziej podoba mi się Junhwan Cha - młody ma naprawdę wielki potencjał na przyszłość. Swoją drogą ciekawe ile Orser ma w sumie reprezentacyjnych kurtek, dobrze że mu się nie mylą :mrgreen:
Słabiutko za to Deniss i Han Yan, no ale nie można mieć wszystkiego.
Największe rozczarowanie - Denis Ten nie awansował do dowolnego :beksa: Jedna z lepszych sekwencji kroków dzisiaj i takie niskie PCS :beksa: On ma najlepsze programy w tym sezonie, jego FS jest fenomenalny i wyjątkowy i nie mogę odżałować, że nie będzie mu dane go zaprezentować na olimpiadzie.
Nathana mi nie szkoda wcale. Jego programy były dobre na początku sezonu, a z każdymi kolejnymi zawodami choreografii ubywało, aż nie zostało nic. Chłopak ma takie możliwości, taki talent, a jeździ sobie w kółko, narzeka na buty i reklamuje płatki. I kurczę, skoki skokami, błędy się zdarzają, ale za to jak niechlujnie wykonał sekwencję kroków i resztę programu, uważam że sędziowie i tak mu posypali za dużo.
I mówiąc o zdarzających się błędach - Kolyada ma chyba upadki i potknięcia wpisane w choreo; jego zawalone skoki nie ruszają już ani jego, ani trenerki, ani mnie, ani chyba nikogo.

Mam nadzieję, że jutro utrzymają poziom :09:


Efforts will lie, but will never be in vain.
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#11

Post autor: Kathiea »

Nathan się spalił. Biedak.

Całe top5 pojechało świetnie. Ale ja jestem najszczęśliwsza z powody Michała Brzeziny! Nareszcie quad z powrotem w SP i to czysty! Smutno mi, że nie mogę tego samego powiedzieć o Han Yanie (czemu on takie niskie oceny za SS dostaje?) i Mishy Kolyadzie. Po takich wynikach SP, to mi się marzy kolejność na podium: Yuzuru, Javi i Dima, którego lubię mocno jeszcze zczasów JGP :) Ale znając moje szczęście, to wygra Shoma...


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#12

Post autor: yenny »

Hej, czy Wam otwierają się protokoły? Bo mnie nie...
Dzięki za te linki, bo można z doskoku coś pooglądać. Obejrzałam Matteo, przyzwoicie, ale musi jeszcze się sporo nauczyć, bez quada i kombinacji 3/3 daleko nie zajedzie. Mimo tego, że na lodzie świetnie się rusza i jest mega pracowity. W każdym razie wszedł do finału i ma potencjał. W końcu Javi też kiedyś łapał się na "ogony". No i czasem lepiej coś wyćwiczyć, nauczyć się, wypracować (wspomniany Javi, albo Megan Duhamel) niż wskoyćz wielkimi umiejętnościami jak Natan i kończyć jak Natan. Ale o nim później.
Drugiego którego obejrzałam to Paul Fentz. Też całkiem niezły przejazd. Nie wiem co ten chłopak w sobie ma, ale bardzo mi się podoba praca jego rąk. Nie mieli nimi jak wielu, tylko jakoś tak fajnie nimi rusza. No i jest przykładem, ze jazda do muzyki rozrywkowej niekoniecznie musi kończyć się kiczem.
Podobał mi się Misha. Szkoda, że kończy karierę wtedy gdy właśnie wiele rzeczy wyćwiczył, nauczył się i pokazuje z najlepszej strony.
Adam i Patrick też mieli niezłe przejazdy,szkoda błędów, ale cóż, bywa. Jednak miękkość jazdy Patricka nie ma sobie równych. No i panowie też pokazują, że jazda do muzyki rozrywkowej to nie musi być obciach.
Świetny był Dima, super pojechał i oby conajmniej 5te miejsce utrzymał. W końcu Jags w debiucie na ZIO był na 5 miejscu. :->
"Juzio" był fantastyczny, sekwencja kroków bardzo mi się podobała, początek programu spokojnie, im dalej tym energetyczniej :13:
cdn


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Tinalka
Posty: 101
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#13

Post autor: Tinalka »

musia pisze:To znam , myślałam, że wiecie o której Eurosport transmituje.

Niemniej dziękuję :pada:
Eurosport 1 od 4.45 do 6.15. Dziś w nocy oczywiście.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#14

Post autor: yenny »

Natan, biedaczysko, to chyba nie tak miało być. Chłopak się spalił, nie wiem czy nerwy, czy oczekiwania, czy pompowanie balonika przez Amerykanów - ale efekt jest taki jaki jest. A już aksel to było straszne, az zamknęłam oczy by nie widzieć. Strasznie musi się czuć. W sumie Amerykanie mogliby odpuścić, ok w latach 80 i 90 mieli super solistki i solistów i zwykle tak było, że jak ktoś od nich zdobył złoto na MUSA to potem walczył/walczyła o złoto na imprezach typu MŚ czy ZIO. Ale to już się skończyło, ostatnimi złotkami byli chyba Eldrydge i Lizak, a Eldrydge to chyba z 15 lat temu.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Ares
Posty: 49
Rejestracja: 8 lat temu

#15

Post autor: Ares »

Tinalka pisze:
musia pisze:To znam , myślałam, że wiecie o której Eurosport transmituje.

Niemniej dziękuję :pada:
Eurosport 1 od 4.45 do 6.15. Dziś w nocy oczywiście.
Jeśli macie Cyfrowy Polsat to możecie znaleźć kanał ... Eurosport 5 na którym transmitowane jest na żywo niemal całe łyżwiarstwo ;) Trafiłem przypadkowo - ni dziwota ... u mnie jest to program nr 224. Jak nie macie, a możecie / chcecie zarywać noce to da się skombinować jakiś stream.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie 2018”