Pary taneczne

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Pary taneczne

#1

Post autor: yenny »

Obejrzałam kilka par tylko, cieszy wysoka pozycja Mad i Zacha i Kaitlyn i Andrew. ok2
Dla mnie małym szokiem było, że w ocenie technicznej Mad i Zach są o punkt za Francuzami.
Brawo dla Natalii i Maksa. Awansu jutro życzę!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#2

Post autor: blue cat »

Ja już prawie na WeaPo krzyżyk postawiłam więc bardzo, bardzo się cieszę. I cieszę się, że Natalia dała radę pomimo tej afery wokół ojca, bo z doświadczenia własnego wiem, że jak coś przykrego spotyka bliską osobę, to przeżywa się to tak, jakby to nas dotyczyło.


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#3

Post autor: Dżameli »

Obejrzałam ostatnią grupę i kilka par spoza :)
Cieszę się z tego jak wygląda podium, przyznam że nie zmieniałabym kolejności :D Francuzi bardzo mi się podobali, najeździli ten program i wygląda o wiele lepiej niż na początku sezonu, Gabi stała się nawet latino kocicą ;) MadZach - ekstra, uwielbiam ich, trzymam kciuki żeby presja ich nie zjadła i obronili drugie miejsce, zasługują na to po całym sezonie, no i ich program dowolny... perełka! WeaPo - boże, jak ona wygląda w tym stroju :00: piękna kobieta i piękny taniec. Liczę na medal dla nich :)
Trzymam też, oczywiście, kciuki za Natalię i Maksa, byłoby super jakby udało im się awansować na miejsce, różnice nie są duże, zobaczymy jak to będzie :)


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#4

Post autor: joasia »

Obejrzałam pierwszą ósemkę par,parę japońską i Natalię z Maksem.Wszystkimi byłam zachwycona (tańce zawsze były dla mnie czarną magią, nie mogłam wychwycić niuansów). Gabi i G. są pewnymi liderami,ale Madison i Zahary zrobili na mnie ogromne wrażenie. Kaetlyn i Andrew poszli w inne klimaty (czerwone bolero),podobnie jak Piper i Paul,ale to podkręciło smaczek.Bardzo dobrze Anna i Luca (mam do nich sentyment, za studenckich czasów lubiłam chodzić na DKF,stąd jak słyszę muzykę z dobrego kina klimaty przychodzą same).Ciekawe,czy zdobędą medal.
Rosjanie niezadowoleni,ale nie zasługiwali na wyższe miejsca, mogli co najwyżej przegonić Piper i Paula.Po prostu inne pary są lepsze, mają power.Taki jest teraz czas.
Nasza para,jakby dostała te same noty co na olimpiadzie to by weszła do pierwszej 10. Dobre losowanie miała para japońska i wykorzystała szansę. Trzymam kciuki za FD,bardzo nie chcę, aby utknęli w rankingu.Niestety, chyba muszą poszukać dodatkowego yrenera- choreografa, własnymi siłami będzie ciężko, mimo ogromnej pracy i estymy Sylwii Nowak.Zawsze o niej pochlebnie wypowiadają się Rosjanie i chwalą ją, Maksima,ze w szkole w Charkowie jest bardzo dobry taniec na lodzie.To nie wystarczy do gonienia czołówki. ok2 trzymam kciuki za nich! Niech atakują!


joasia
Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#5

Post autor: Svietka »

Madi i Zach :00: uwielbiam ich tegoroczne programy oby dali radę w FD. Jestem całym :00: za nimi i za medalem dla nich:)


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#6

Post autor: Kathiea »

Okej, kto jest w stanie wytłumaczyć, co się stało z Kaliszkami? I czemu komentatorzy BESP, mówili o tym, ze kogoś wkurzyli?


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#7

Post autor: joasia »

Ja obejrzałam występ Natalii i Maksa, pojechali naprawdę nieźle, nid mam pojęcia, co się stało,że tak spadli zasługiwali na pierwszą 10-tkę! To są właśnie układy sędziowskie,wkurzona jestem. Nie dziwię się, że ludzie gwizdali.Tyle czekania na oceny i na końcu... takie podsumowanie. Beznadzieja :shoot:


joasia
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#8

Post autor: justyna »

Bo z tego co słyszałam narzekali na sędziowanie po SD. Prawodpodobnie mamy doczynienia z kolejnym przypadkiem ala podnoszenie w SD Cappellini Lanotte z Ostrawy. Czekajcie, bo właśnie szukam nagrania żeby znaleźć wam dokładny moment kiedy to się dzieje.


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#9

Post autor: joasia »

Z protokołu - Natalia i Maks, jak skończyli program to uzbierali jakieś ponad 51 pkt.Tymczasem ostatecznie sędziowie przyznali im tylko ok.42 pkt, mieli dwa niepunktowane elementy, za które dostali 0 pkt i jeszcze 2 pkt odjęcia. Tradycyjnie znowu przyczepili się do rotation lift i do jakiegoś LI ale nie wiem kompletnie, o co chodzi. Denerwuje mnie to podwójne karanie,tym bardziej, że przecież ten program sędziowie powinni znać! Jeżdżą go cały sezon i teraz się okazuje, ze ma nielegalne elementy?O co chodzi?


joasia
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#10

Post autor: LittleLotte »

Boże, co za roller-coaster.
Strasznie szkoda mi Kaliszków. Zastanawiam się, jakim u licha cudem okazuje się że podnoszenie cały sezon jest ok, ale na MŚ przestaje być.
Ciekawa tez jestem, jak intensywne musiało być to narzekanie na sędziowanie w SD, żeby aż tak ich skrzywdzić.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#11

Post autor: justyna »



Chyba mam. Popatrzcie circa 2:30 to co robią powinno być Choreo Spin Move i to zostało uznane z jakiegoś powodu za dodatkowe podnoszenie rotacyjne a potem poleciało efektem domina. Ostatnie Li jest dlatego, ze podnoszeń zrobiło się w związku z tym zbyt dużo. Ot i cała historia.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#12

Post autor: LittleLotte »

Wszystko pięknie, ale czy oni wykonali ten element jakoś inaczej niż na poprzednich zawodach? Serio?
Wczorajszy dzień był o tyle lepszy niż dzisiejszy. Z łyżwiarskiego punktu widzenia, naturalnie.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#13

Post autor: justyna »

Właśnie sprawdzając porównałam to sobie z ME i ja nie widzę różnicy. Ale jakaś laska z GS sugeruje inny moment, więc będę szukała dalej.

[ Dodano: 2018-03-24, 19:56 ]
Nie widzę innej opcji niż to o czym mówię.


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#14

Post autor: olcia »

Wydaje mi się zaliczyli to jako podnoszenie rotacyjne bo ponad jeden obrót łyżwy Natalii nie miały kontaktu z lodem.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#15

Post autor: justyna »

Tak właśnie było. On z nią w powietrzu robi dwa pełne obroty.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Świata 2018”