Zawody

Wszystko o ME :-)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Zawody

#1

Post autor: yenny »

W tegorocznych ME emocje jak na turnieju szachowym, więc chyba nie ma sensu robić oddzielnych tematów. <uoee> :(

Na razie nic nie widziałam, niedawno z pracy wróciłam, w ogóle ten tydzień mam taki, że ponadrabiam za jakiś czas. na razie zerkam na wyniki i jak widzę u pań największą i do tego niemiłą niespodzianką jest Stasia. Co otwiera dziewczynom walkę o brąz i robi zawody nieco ciekawszymi. Alina musiałaby chyba położyć się na lodzie i przelezeć tylko kiwając palcem w łyżwie by przegrać. Zobaczymy co będzie w dowolnym, ale nie przewiduję większych zmian. Jedyny plus - na MŚ pojedzie Liza albo Żenia.


wyniki
http://www.isuresults.com/results/seaso ... /index.htm
Last edited by yenny 5 lat temu, edited 1 time in total.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

Re: Zawody

#2

Post autor: Haley452 »

Dla mnie katastrofalny przejazd Stasi nie jest ani trochę niespodzianką - przecież ona jest specjalistką od takich akcji. Co prawda myślałam, że przy dość niskim poziomie w Europie, i tak się obroni, ale Viveca i Alexia pokazały, że łatwo skóry nie sprzedadzą. Trzymam kciuki, żeby któraś z nich zdobyła brąz.

Alina wciąż jeździ rozdygotana, więc raczej nie wróżę jej sukcesu w MŚ, gdzie dojdzie poważniejsza konkurencja. W ogóle dzisiaj dużo bardziej od niej podobała mi się Sofia, no ale choćby wyszła z siebie i stanęła obok, i tak nie pokona Aliny.
yenny pisze:Jedyny plus - na MŚ pojedzie Liza albo Żenia.
Ciekawa jestem, na którą z nich się zdecydują.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#3

Post autor: Haley452 »

Tfu, chciałam napisać: ciekawe, czy na którąś z nich się zdecydują - nie mogę edytować posta.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#4

Post autor: blue cat »

Mnie też się bardziej podobała Sofia. I nie rozumiem czemu Alexii i Vivece tak chlasnęli w PCS na korzyść Rosjanek, zwłaszcza Aliny. Kurczę, Stasia na 11 miejscu ma większe PCS od Alexii <zly> Ale Sonia wyprzedziła Alinę w TES, no to Alinie w PCS dorzucili żeby wszystko się zgadzało :)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#5

Post autor: kasik8222 »

Mam nadzieję, że Kevin zadomowi się w czołówce, bo na to zasługuje. Fascynująca osobowość. Szczęka mi opadła jak zobaczyłam w K&C S. Fontanę. Chciałoby się w pewnym wieku tak wyglądać. Brezina, nie mam siły, lepszej okazji mieć nie będzie.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#6

Post autor: kasik8222 »

Widać, że Javier chce się pożegnać jak najmniejszym nakładem pracy, inaczej nie serwowałby nam odgrzewanego kotleta.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#7

Post autor: Haley452 »

Igor, tak jak Ela, pierwszym zawodnikiem pod kreską. Cóż, naszego honoru będą zatem bronić pary taneczne.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#8

Post autor: justyna »

Po co robiś program na jedne zawody w sezonie to raz, dwa był trochę zajęty rozwojem sportu w Hiszpanii, trzy i tak niezła z niego bestyjka bo zaczął trenować z powrotem regularnie 3 tygodnie przed zawodami. Egzaminy pisałam, więc muszę nadrobić, ale dołączcie ze mną do prayer circle o to, żeby nasze obie pary weszły do FD i żeby twizzle w końcu udało się przejechać jak trzeba.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#9

Post autor: kasik8222 »

justyna pisze:Po co robiś program na jedne zawody w sezonie to raz, dwa był trochę zajęty rozwojem sportu w Hiszpanii, trzy i tak niezła z niego bestyjka bo zaczął trenować z powrotem regularnie 3 tygodnie przed zawodami. Egzaminy pisałam, więc muszę nadrobić, ale dołączcie ze mną do prayer circle o to, żeby nasze obie pary weszły do FD i żeby twizzle w końcu udało się przejechać jak trzeba.
Wszystko racja, wszystko to rozumiem, lubię Javiera, ale nie lubię odgrzewanych kotletów, bo to lekceważenie widza. Javier mocno się zdziwił, że nie prowadzi. Naprawdę jestem za tym, by za powtarzanie programu odejmować punktu na dzień dobry.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#10

Post autor: yenny »

Nareszcie wyniki bez większych kontrowersji. Bardzo, bardzo się cieszę ze względu na Saszę i Dimę. Medal w debiucie, <brawo> A bałam się, że pomimo błędów Włochów znów medal przejdzie im koło nosa. Naprawdę w tym sezonie mieli kilka razy pecha. I cieszę się ze względu na Vanessę i Morgana. Ten program jechany czysto jest super. Należało im się. I znów mówię - Morgan cieszy się identycznie jak Scott Moir. Te same miny i gesty :-) Zenia i Vadim też super, pokazali, ze potrafią zawalczyć i stać ich na coś innego niż żołte grochy <brawo> <brawo> <brawo>
W ogóle zawody nie były takie złe, przynajmniej czołówka się popisała. A, że par mało... Cóż, może karta się odwróci i pary wrócą do łask. Może przykład Valentiny da do myślenia tym co nie mogą się przebić w solistach/solistkach.

Losowanie w tańcach - Natalia i Maks jadą w 5 czyli najlepszej grupie jako przedostatnia para - już po najlepszych parach z Rosji i Włoch i bezpośrednio przed Papadakis i Cizeron. Oby to było tylko na plus i oby nerwy ich nie zjadły, bo ich tango jest naprawdę fajne. Justyna i Jeremie jadą jako trzecia para, oby nic się nie wydarzyło, bo odpadnie tylko jedna para i oby to nie byli oni!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#11

Post autor: kasik8222 »

Vanessa i Morgan to zawodnicy, którzy dla mnie mogą lecieć schematem ile wlezie, a nigdy mi się nie znudzą. Vanessa jest hipnotyzująca, przeszła dziewczyna długą drogę. Młodzi Rosjanie, niby ładnie, pięknie i miło, ale to wszystko jeszcze takie "dziecinne" w odbiorze.


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#12

Post autor: Svietka »

Cieszę się, że J/C mają złoto, rok temu tuż za podium byli, no ale w końcu jest :)
Panów i pań nie widziałam, może w weekend nadrobię.

Kasik a jak Ci się Trankov widzi w k&c na kanapce jako trener? <lol> po shorcie to chyba był lekko wkurzony...


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#13

Post autor: kasik8222 »

Im częściej czytam wywiady z Trankovem, tym mniej go rozumiem. Facet mówi otwartym tekstem, że "nie lubi łyżwiarstwa figurowego", nie lubi sportu, któremu zawdzięcza w życiu wszystko, zarówno zawodowo jak i prywatnie. Czytałam wywiad z Maximem w którym opowiadał jak to T/M poprosili go, by był ich trenerem. Opowiadał w taki sposób jakby im robił łaskę. Myślał, że po zakończeniu kariery będzie spędzał na tafli mniej czasu, a tymczasem jest dokładnie odwrotnie. Nie zdziwię się jak się rozstaną, bo chemii to tak nie ma za grosz. Inna sprawa, że sam Maxim trzyma się świetnie i z ciekawością oglądam jego kolejne stylówy prezentowane w K&C ;) .


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#14

Post autor: Svietka »

No właśnie to cały Trankov, we własnej osobie... Faktycznie chemii tam między nimi także nie widzę, zwłaszcza po tym shorcie grobowa mina Maxima dla mnie wygrała <lol> ale może się angażuje na treningach miejmy nadzieję.
Tak jakoś zaczęłam dostrzegać Evgenię i stwierdzam, że dziewczyna ma sporo gracji na lodzie i tak troszkę Volosozhar zaczyna mi przypominać.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#15

Post autor: kasik8222 »

A ktoś napisał, że Żenia przypomina Claire Daines z serialu "Homeland" (lata temu grała z Di Caprio w wariackiej wersji "Romeo i Julia").


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Europy”