Ogólnie o MŚ

jw
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Ogólnie o MŚ

#1

Post autor: yenny »

Jw ;-)
Wrzucajcie wszystko co nie dotyczy bezpośrednio zawodów. Tematy może dodawać chyba każdy, więc działajcie ;-)
http://www.isuresults.com/events/fsevent03111664.htm


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
golew
Posty: 105
Rejestracja: 6 lat temu

#2

Post autor: golew »

Różnica 8 godzin. Czyli tylko sesje popołudniowe o porze "ludzkiej" dla Europy. Z rozpiski wynika, że popołudniami będą solistki i soliści. Mi pasuje ;)

A ja się już tak nie mogłam doczekać, że w ubiegłym tygodniu sprawdzałam program Eurosportu i się wkurzałam czemu nie ma MŚ <lol>


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#3

Post autor: blue cat »

Jakaś część mnie chce, żeby było jakieś zaskakujące rozstrzygnięcie w tańcach- nawet jak to ma oznaczać wygraną H/D <z jezorem> Po prostu mimo że lubię P/C, nudzi mnie przewidywalność wyników i zabetonowanie pierwszego miejsca. Chcę jakiejś niespodzianki. Jeżeli chodzi o panie, serio nigdy tak nie chciałam, żeby Żenia wskoczyła na podium jak teraz- nie wiem czemu, chyba żeby zobaczyć minę Eteri i tych hejterów, którzy wyzywali ją od zdrajców. Żałuję, że nie będzie Lizy. Jeżeli chodzi o pary, to wielka niewiadoma- może Vanessa i Morgan znowu złapią wiatr w żagle, może Sui i Han wystrzelą jak z katapulty, a może tym razem Tarasova i Morozov zgarną złoto. Nie ma zdecydowanego faworyta do wygranej, podium pewnie będzie w kształcie jak powyżej, ale kolejności nie podejmuję się obstawiać.


Esperanza
Posty: 81
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

#4

Post autor: Esperanza »

blue cat pisze:Jakaś część mnie chce, żeby było jakieś zaskakujące rozstrzygnięcie w tańcach- nawet jak to ma oznaczać wygraną H/D <z jezorem> Po prostu mimo że lubię P/C, nudzi mnie przewidywalność wyników i zabetonowanie pierwszego miejsca. Chcę jakiejś niespodzianki. Jeżeli chodzi o panie, serio nigdy tak nie chciałam, żeby Żenia wskoczyła na podium jak teraz- nie wiem czemu, chyba żeby zobaczyć minę Eteri i tych hejterów, którzy wyzywali ją od zdrajców. Żałuję, że nie będzie Lizy. Jeżeli chodzi o pary, to wielka niewiadoma- może Vanessa i Morgan znowu złapią wiatr w żagle, może Sui i Han wystrzelą jak z katapulty, a może tym razem Tarasova i Morozov zgarną złoto. Nie ma zdecydowanego faworyta do wygranej, podium pewnie będzie w kształcie jak powyżej, ale kolejności nie podejmuję się obstawiać.
Tak właśnie się stało. Na Olimpiadzie.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#5

Post autor: blue cat »

Na olimpiadzie byli V/M, czyli jedyna wówczas para, która była w stanie wygrać z P/C. Teraz to już nikomu się to nie udaje.


Esperanza
Posty: 81
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

#6

Post autor: Esperanza »

blue cat pisze:Na olimpiadzie byli V/M, czyli jedyna wówczas para, która była w stanie wygrać z P/C. Teraz to już nikomu się to nie udaje.
Ale wygrało właśnie V/M bo zdarzył się wypadek. Tylko tak mogla , nawet taka para jak V/M wygrać z P/C . Więc co musiałoby się stać , zeby wygrało np H/D? P/C musiałoby się położyć na lodzie i nic nie robić przez 30 sekund. :p
Nie ma co żle życzyć ludziom, bo chce się nieprzywidywalnych wyników <lol>


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#7

Post autor: Kathiea »

No ja się ogólnie ciesze, że V/M wygrali m.in z powodu stroju Gabi, a nie kontuzji Gabi np. Nie wiem, czy H/D by problem ze strojem starczył na wygranie z P/C.


Esperanza
Posty: 81
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

#8

Post autor: Esperanza »

Nie rozumiem pierwszej części wypowiedzi.

To czy H/D by wygrali , mając problem z sukienką czy nie, nie jest relatywne z tym co działo na olimpiadzie. A przede wszystkim jest znacznie mniejsza róznica w jakości tych 2 par - V/M i H/D. Napisałam, zeby Amerykanie mogli wygrac to P/C musieliby nie wykonać z 2 elementów , nie odwrotnie ;) H/D raczej nigdy nie wygra z P/C :)


Esperanza
Posty: 81
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

#9

Post autor: Esperanza »

Sorki, nie można edytować. "jest znacznie większa różnica w jakośći tych dwóch par - V/M i H/D"


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#10

Post autor: Kathiea »

A to tylko taka luźna uwaga, ze ja też źle ludziom nie życze, wieć ciesze się, ze przegrali, nie ldatgeo, z eocś się komuś stało, w senis ekontuzji. Generalnie ot ise zgadzma z towją wypowiedzią :)


Esperanza
Posty: 81
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

#11

Post autor: Esperanza »

Oki, spoko, tylko się dziwię, że ludzie piszą takie rzeczy, bo ktoś za dlugo wygrywa.
A co do Olimpiady, to nie wiem , tak pół żartem , pół serio czy przegrac złoto przez taką glupotę nie jest bardziej przykro. Kiedy tracisz poziom w krokach by sie nie skompromitować. Ja bym na jej miejscu się załamała. A ci co "wygrali" nie maja empatii . Ich wielbiciele też, twierdząc, ze wygrali lepsi.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#12

Post autor: blue cat »

Ja P/C źle nie życzę, broń Boże. Oni i tak pewnie pojadą świetnie, tylko po prostu wydaje mi się że nie zawsze zasługują na aż tak kosmiczne noty i aż tak wielką przewagę. Poza tym trochę przewidywalni się zrobili, są pary które mają lepsze programy i też jadą dobrze, a nie mają szansy nawet się do nich zbliżyć.


Awatar użytkownika
golew
Posty: 105
Rejestracja: 6 lat temu

#13

Post autor: golew »

Jak się Wam podoba ta "zabawka" ze statystykami dotyczącymi długości i wysokości skoków? Fajnie tak zobaczyć porównanie tego samego (lub podobnego) elementu u różnych wykonawców.
Może ktoś chce jednak ten doktorat zrobić? ;)


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#14

Post autor: Svietka »

Mi się bardzo podoba.nie wiedziałam że są AŻ takie różnice np w długości skoku ...


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#15

Post autor: Svietka »

Mi się bardzo podoba.nie wiedziałam że są AŻ takie różnice np w długości skoku ...


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa świata ”