Program Dowolny Solistek

jw
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Program Dowolny Solistek

#1

Post autor: Kathiea »

WYNIKI

PO dwóch grupach prowadzi Loena, pomimo upadku przy 3Lz.


Awatar użytkownika
golew
Posty: 105
Rejestracja: 6 lat temu

#2

Post autor: golew »

Wow wow wow, ale poziom i emocje!
Dawno już nie było takich emocji do samego końca. I tak niespodziewanych rozstrzygnięć. Na szczęście panie walczyły zdecydowanie na ekstra przejazdy a nie ilość błędów <okok>

Tak sobie pomyślałam, że można Zagitowej nie lubić i uważać, że sędziowie ja faworyzują, ale szacun za to, że po zdobyciu złota na IO nadal jeździ, nadal walczy i chce się rozwijać a nie tylko odcinać kupony od popularności występując w reklamach czy rewii.

Jestem też pod wrażeniem Elizabet. Do tej pory głównie kojarzyłam ją z mamuśki w Kiss&Cry <lol> a tutaj mi zaimponowała swoim opanowaniem i tym, że wytrzymała presję. Akurat najbardziej po niej się spodziewałam, że może się rozsypać i spaść poza podium, a tu proszę nawet srebro...

Szkoda Japonek, u siebie bez medalu to trochę siara, ale jednak przy takim poziomie trzeba bylo jechać idealnie lub niemal idealnie.

Chętnie obejrzę jeszcze jakieś powtórki, bo poziom super!


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#3

Post autor: blue cat »

No faktycznie porobiło sie- żal mi Riki, owszem były błędy w krótkim ale i tak wydaje mi się że była lepsza niż Zenia jeśli idzie o całokształt. Z drugiej strony może ten medal dobrze zrobi Żeni bo miałam wrażenie że się psychicznie sypie w tym sezonie- stres, hejt zrobiły swoje.


Awatar użytkownika
golew
Posty: 105
Rejestracja: 6 lat temu

#4

Post autor: golew »

Ja właśnie z tego powodu bardzo Żeni kibicowałam, żeby się odbudowała, żeby uwierzyła w swoje możliwości. I żeby nie tylko dziewczynki Eteri zdobywały wszystko...


Esperanza
Posty: 81
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

#5

Post autor: Esperanza »

No, cóż nie ukrywajmy. Gdyby odnotowali flutza - medalu z pewnościa by nie bylo.Trochę glupie, ze przez cały sezon panel go widzi zauwaza , a teraz na Mistrzostwach Swiata - już nie. Przydałoby się trochę konswekwencji. I to GOE.. Jej "lutz" nie zasluguje nawet na +1 GOE.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#6

Post autor: Kathiea »

Panel w ogóle mało, co widział <bezradny> Ale mi ogólnie też Rika się bardziej podobała niż Żenia. Żenia miała wszystko takie wymęczone. Aczkolwiek szacun za pozbieranie się na koniec sezonu. No i duży szacun dla Elizabet za tego 4S. Należało się je to srebro w przekroju obu programów, mimo, ze w SP miała wg mnie zawyżone PCS.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#7

Post autor: Haley452 »

Rika powinna była wygrać z Żenią, ewidentnie medal za nazwisko. Poza tym PCS obu Rosjanek ponownie zawyżone. Wszystkie Japonki powinny mieć od nich wyższe przynajmniej oceny za interpretację i choreo. Niebo a ziemia w tym zakresie. Z drugiej strony trochę mnie dziwi, że Kaori aż tak sypnęli w tej ocenie, ale faktycznie mocno się poprawiła od zeszłego sezonu i ma naprawdę fajne programy w tym roku.

W ogóle najbardziej podobały mi się Rika, Kaori i Mariah. O właśnie, Mariah - kolejna, która powinna mieć wyższe niektóre komponenty od Aliny i Żenii.

Naprawdę szkoda, że ten system niby taki szczegółowo rozpisany, a nijak nie oddaje tego, co się dzieje na lodzie w warstwie artystycznej. Nie rozumiem też, dlaczego sędziom wydaje się, że nie mogą dać np. 7 w IN, ale 9 w SS. przecież to się nie kłóci. No, chyba, że tak jest z jakiegoś niezrozumiałego powodu w regulaminie.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa świata ”