Jewgienija Miedwiediewa

Filmiki, zdjęcia, fan arty - wszystko co związane z naszymi ulubieńcami

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Jewgienija Miedwiediewa

#1

Post autor: tatianalarina »

No i tak. Znaczy ja wiem, że sesja była dawno przed wojną, ani w samej idei pojawienia się na okładce w bikini nie widzę nic złego, ale kurcze, czas publikacji to naprawdę bad timing



kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Jewgienija Miedwiediewa

#2

Post autor: kasik8222 »

W Rosji zapewne mało kto się przejmuje "timingiem" tej publikacji. A Żenia, jak widać, rozważa "różne opcje" po zakończeniu kariery. Się ma, się pokazuje. Ona przynajmniej nie musi już martwić się co dalej z karierą łyżwiarki jako taką.


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Jewgienija Miedwiediewa

#3

Post autor: Halka »

Z kolei Ania Szerbakowa nie wykluczyła tego, że przez ten "Zamęt" (nie użyła celowo słowa wojna) może zakończyć karierę. Niedawno zakończył się Puchar Pierwszego Kanału, występowała Kamila i Ania, soliści, pary, ale ja za nimi w ogóle nie tęsknię i nie chcę ich oglądać.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Jewgienija Miedwiediewa

#4

Post autor: kasik8222 »

Gdyby Anna użyła słowa "wojna" to nie miałaby już szans wystąpić nawet w zawodach o Puchar Syberii. I byłoby nieźle gdyby tylko na tym się skończyło. Ona i tak jest szczęściarą, swoje zdobyła, nikt jej już nic nie zabierze, a reszta? Taka Kamila może mieć już po karierze, Kolejne 15-latki od Eteri nawet nie powąchają zagranicznych tafli, zaraz kolejne zawodniczki będą kończyć kariery lub próbować zmieniać barwy, a i to może okazać się formalnie niemożliwe, już się Władimir botox face o to postara.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dział medialny”