Najlepsze elementy (?)

Filmiki, zdjęcia, fan arty - wszystko co związane z naszymi ulubieńcami

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Najlepsze elementy (?)

#1

Post autor: tatianalarina »

Bardzo polecam ten wątek na TT, bo autorka zrobiła kawał roboty: pozbierała wszystkie elementy z najwyższymi GOE od 2018/19 i powklejała filmiki, więc można zobaczyć łatwo, kto wg sędziów miał najlepszego lutza w ostatniej czterolatce, a kto najlepszą sekwencję choreo. Część wyników oczywista, a część... zaskakuje. Z opinią, że sekwencja choreo Kaori w Matriksie była najlepsza, nie będę się kłócić na pewno :-)


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Najlepsze elementy (?)

#2

Post autor: Halka »

Bardzo ciekawy materiał, w sam raz na gotowe szkolenie. Cóż Kaori zdecydowanie najlepsza. Najbardziej na mnie zrobiły wrażenie pozbierane podnoszenia i sekwencje kroków u Gabriellle i Guillama. Bardzo lubię program krótki Kamilli, piękna muzyka, ale na innych filmikach, zwłaszcza z zeszłego roku wychodzi, że przecież to jeszcze dziecko, inna kategoria wiekowa. Podobne "olśnienie" miałam z Julią Lipnicką. Jak startowała jako dziewczynka w czerwonym płaszczyku do Listy Szindlera, to wyglądała i prezentowała się zgodnie z powagą muzyki. Ale jak tylko skończyła program, uśmiechnęła się, ja zobaczyłam ją , takie dzieciątko, które pojechało na olimpiadę.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dział medialny”