Nowinki, zmiany trenerów etc

Zmiany trenerow, nowe programy, kontuzje, regulaminy...
Awatar użytkownika
Snowflake
Posty: 61
Rejestracja: 10 lat temu

Nowinki, zmiany trenerów etc

#1

Post autor: Snowflake »

Gabriella Papadakis i Guillaume Cizeron ogłosili, że nie będą brać udziału w zawodach w nadchodącym sezonie. Skupią się na występach w pokazach. Jednakże - nie zamykają drzwi swojej kariery.
https://twitter.com/ifsmagazine/status/ ... 9655560192

https://www.ladepeche.fr/2022/06/20/pat ... 384362.php


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#2

Post autor: tatianalarina »

Minerva Hase i Nolan Seegert się rozstali.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#3

Post autor: tatianalarina »

Stwierdziłam, że napiszę tutaj raczej niż w wątku "ogólnie o łyżwiarstwie", bo ta decyzja matrymonialna akurat ma znaczenie dla przyszłości tej pary: Diana Davis i Gleb Smolkin wzięli po cichu ślub w Nevadzie w marcu, czyli Gleb pewno już złożył wniosek o obywatelstwo USA.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Nowinki, zmiany trenerów etc

#4

Post autor: kasik8222 »

tatianalarina pisze: 2 lata temu Stwierdziłam, że napiszę tutaj raczej niż w wątku "ogólnie o łyżwiarstwie", bo ta decyzja matrymonialna akurat ma znaczenie dla przyszłości tej pary: Diana Davis i Gleb Smolkin wzięli po cichu ślub w Nevadzie w marcu, czyli Gleb pewno już złożył wniosek o obywatelstwo USA.
19 lat i ślub...Widać, że Eteri i mamusia zaczynają wypinać się na matuszkę Rosję


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#5

Post autor: yenny »

No tak, gdzieś karierę robić trzeba ... :|

Szkoda Minerwy i Nolana, mieli potencjał, który często niestety trwonili, plus kontuzje i inne kłopoty zdrowotne, no i nie wyszło. :(


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Nowinki, zmiany trenerów etc

#6

Post autor: kasik8222 »

A oni w ogóle prywatnie są parą? Bo jeżeli tak to pół biedy. Hajtać się z kimś tylko dla obywatelstwa to słabizna, ale coś mi świta, że podobno Navka i Morozov tak właśnie zrobili jakieś sto lat temu (reprezentowali chyba Białoruś?. Eteri to jednak "obrotna mamusia", ale jestem gotowa dać jej plusa za to, że nie całuje Putina w cztery litery. Pytanie tylko czy jest przeciwko wojnie bo jest przeciwko wojnie czy tylko się wnerwia, że Putin utrudnia jej przyszłość zawodową (w sumie jedno drugiego nie wyklucza) i dlatego usunęła ze swojego insta wspólne zdjęcia ze "Słońcem Narodu".


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#7

Post autor: tatianalarina »

Na emeryturę przechodzą Vanessa James i Eric Radford.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#8

Post autor: yenny »

To było do przewidzenia. W tej parze ewidentnie coś nie zagrało. Pewnie oczekiwania były spore, a więcej było rozczarowań i nie do końca udanych występów. Choć szkoda ...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Nowinki, zmiany trenerów etc

#9

Post autor: kasik8222 »

Przynajmniej mają brąz MŚ, o latach nikt nie będzie pamiętał w jakich okolicznościach, medal to medal, a to i tak więcej niż mogli oczekiwać. Vanessa przynajmniej mogła odciąć się od Morgana i zakończyć karierę na swoich warunkach.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#10

Post autor: tatianalarina »

Zgadzam się z @kasik8222 , Jak dla mnie, to poradzili sobie lepiej, niż oczekiwałam, biorąc pod uwagę zharatane plecy Erika i to, że Vanessa jest sporo wyższa od Maeghan. Brąz MŚ trochę trafił im się fuksem, ale medal to medal. W mediach społecznościowych spotkało ich sporo hejtu, trochę zasłużonego (mętne okoliczności powrotu Erica do występów i zostawienia Meaghan na nomen omen lodzie), trochę nie (zarzuty skradzenia kwalifikacji olimpijskiej Walsh i Michaudowi i bycia faworyzowanymi przez Skate Canada).


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#11

Post autor: yenny »

Ja nieco inaczej patrzę na całość - moim zdaniem nie do końca sobie poradzili, bo oczekiwania były zupełnie inne. A medal to naprawdę fuks, bo i wojna, sytuacja z Amerykanami... Ale faktem jest, że medal jest medal, choć IMo to zawsze będzie dla mnie brzmiało jak "czempionka olimpijska Bobrowa" :p


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#12

Post autor: Halka »

https://sport.interia.pl/zimowe/news-ml ... Id,6156036


https://sport.interia.pl/zimowe/news-ro ... Id,6156140

Takie dwa artykuły znalazłam w off sezonie. Nie wiedziałam, że ukochany Katii Kurakowej też jest łyżwiarzem.


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#13

Post autor: Halka »

A jeszcze co do Vanessy i Erica, to naprawdę bardzo cieszyłam się z ich brązowego medalu i bardzo dobrego przejazdu w programie dowolnym <radocha> . Duży szacunek dla nich, że kontynuowali karierę, mimo, że na pewno nie było im łatwo (wiek, zdrowie). Przy okazji, Vanessa prezentuje się pięknie i chociaż nie przepadam za łyżwiarkami w kostiumach, to jednak ten szafirowy kostium Vanessy w fp był obłędny tak jak jej figura. Może Vanessa spróbuje swoich sił w filmie?


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#14

Post autor: yenny »

https://www.onet.pl/sport/przeglad-spor ... t,5e4c2379

Szkoda, bo nie mamy godnych następców.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Nowinki, zmiany trenerów etc

#15

Post autor: kasik8222 »

yenny pisze: 2 lata temu https://www.onet.pl/sport/przeglad-spor ... t,5e4c2379

Szkoda, bo nie mamy godnych następców.
Tak to zabrzmiało jakby Natalia była w ciąży czy coś...Cóż, kariera straciła impet już jakiś czas temu.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”