Kto wystąpi na ME?

Styczeń 13-19, Budapeszt, Węgry

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Kto wystąpi na ME?

#1

Post autor: Poice »

Po Mistrzostwach Rosji wiadomo, iż Plush'a nie zobaczymy na ME (wg mnie to oznacza koniec jego marzeń o Sochi). Rosyjski związek wytypował następujących zawodników:
Soliści:
1. Maxim Kovtun
2. Sergei Voronov
3. Konstantin Menshov

Solistki:
1. Adelina Sotnikova
2. Julia Lipnitskaia
3. Alena Leonova

Pary sportowe:
1. Tatiana Volosozhar / Maxim Trankov
2. Ksenia Stolbova / Fedor Klimov
3. Vera Bazarova / Yuri Larionov

Pary taneczne:
1. Elena Ilinykh / Nikita Katsalapov
2. Victoria Sinitsina / Ruslan Zhiganshin
3. Ekaterina Riazanova / Ilia Tkachenko


Wiadomo też, że wystartuje Javier Fernandez, który niedawno wygrał Mistrzostwa Hiszpanii [Jego LP]. Dostał noty z kosmosu, zwłaszcza w PCS sporo 10 się posypało, no ale to już akurat mnie nie dziwi :)
Carolina Kostner wycofała się z Mistrzostw Włoch, ale zapewne zobaczymy ją na Węgrzech.
Jakie jeszcze znane nazwiska się pojawią? Wie może ktoś kogo zobaczymy z Francji?


fox1984
Posty: 28
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#2

Post autor: fox1984 »

Z Francji na pewno można się spodziewać Briana Jouberta mimo wszystkich przebojów zdrowotno-federacyjnych.Do kompletu wystartuje na pewno Flo, nie wiem jak z Chafikiem
Jeśli chodzi o tańce to należy się spodziewać Fabian Bourzat/Nathalie Péchalat, Pernelle CARRON/Lloyd JONES.
Jeśli chodzi o solistki i sportowe to jestem niestety zielona (solistki nigdy nie były moją bajką a sportowe we Francji po odejściu konkurencji Mariusza i Doroty też nie powalają na kolana)


Awatar użytkownika
eastern_star
Posty: 235
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#3

Post autor: eastern_star »

Z Francji oczywiście Meite i mam nadzieję, że ktoś z dwójki Ventard/Lecavelier. Oby wreszcie dali szansę Anais, która regularnie wygrywa z zawodniczkami pokroju Leny Marrocco czy Lenaelle Gilleron-Gorry.


Awatar użytkownika
marta280189
Posty: 47
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#4

Post autor: marta280189 »



kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#5

Post autor: kasik8222 »

Nodari Maisuradze znowu w rezerwie. Jeszcze trochę cierpliwości i może po Sochi będzie stale w pierwszym składzie. Naczekał się w karierze na ławce rezerwowych.


Awatar użytkownika
Margaretka
Posty: 18
Rejestracja: 11 lat temu

#6

Post autor: Margaretka »

Francuska Federacja poinformowała, że Nathalie i Fabian odpuszczają ME i kontynuują w Detroit przygotowania do Soczi. :(


Nie bardzo tylko rozumiem o co tu chodzi i jakie inne pary mają na myśli :
As the North American couples, all candidates for Olympic medals in Sochi, that dedicated their best effort in preparing the Olympics, the French pair has chosen to follow the same track.


Viva La Vida!
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#7

Post autor: Haley452 »

^ faktycznie bez sensu, zważywszy, że jakoś teraz będą się odbywać mistrzostwa USA i Kanady i raczej wszystkie czołowe pary tam wystąpią...?
No szkoda. Wygląda na to, że bez B/S i P/B, I/K mają tytuł mistrzowski w kieszeni.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#8

Post autor: rzepecha »

Myślę, że może chodzić o 4CC. Kalendarz w tym roku jest szalony.

Szukając pozytywów tej sytuacji: ciekawie będzie oglądać walkę o brązowy medal, a także fakt, że P/C pojadą na ME, ich rywalizacja z C/J może być ciekawa.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#9

Post autor: Poice »

Margaretka pisze:Francuska Federacja poinformowała, że Nathalie i Fabian odpuszczają ME i kontynuują w Detroit przygotowania do Soczi. :(
Szkoda. Ich FD zaczyna mi się coraz bardziej podobać. Czyli to oznacza, że na ME zobaczymy Gabriella PAPADAKIS / Guillaume CIZERON?! To wspaniale! Będzie okazja ponownie zobaczyć ich rewelacyjny FD! :mrgreen: :32:


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Europy 2014”