Reklamy

Wszelkie kwestie techniczne, sugestie, wygląd forum, problemy z mechaniką forum itp.

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Tinalka
Posty: 101
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

Reklamy

#1

Post autor: Tinalka »

Czy wam też za każdym przejściem na jakąkolwiek stronę wyskakują reklamy? Szczególnie denerwująca jest ta wysuwająca się po prawej stronie ekranu. Rozumiem, że są narzucone odgórnie, ale wczoraj ich jeszcze nie było. Może wystarczy jakaś mała opłata, za to aby zniknęły? :)


Awatar użytkownika
shahar
Posty: 56
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

#2

Post autor: shahar »

U mnie też coś raz mignęło, ale mam zainstalowanego Adblocka w przeglądarce i ogólnie chyba reszta reklam mnie szczęśliwie omija.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#3

Post autor: yenny »

Te reklamy w dolnym lewym rogu to na cz.pl normalka i chyba opłaty tu nie pomoga. Ta reklama jest okresowa, czasem jest, czasem nie ma.
Opłaty są tu dobrowolne - dzięki temu admin/moderator moga być w strefie VIP i ew, problemy są szybciej rozwiązywane.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#4

Post autor: Poice »

Jeżeli forum się rozwinie i przybędzie użytkowników to będzie można pomyśleć o własnym hostingu. Na bezpłatnych zawsze te reklamy przeszkadzają. Na forum, które prowadzę własny hosting był koniecznością, bo przy blisko 1000 użytkownikach ciężko jest zachować stabilność forum na darmowych hostingach.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#5

Post autor: Poice »

Jeżeli forum się rozwinie i przybędzie użytkowników to będzie można pomyśleć o własnym hostingu. Na bezpłatnych zawsze te reklamy przeszkadzają. Na forum, które prowadzę własny hosting był koniecznością, bo przy blisko 1000 użytkownikach ciężko jest zachować stabilność forum na darmowych hostingach.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#6

Post autor: yenny »

Poice, będzie nas 1000? :D ob y jak najwiecej.
No tak, fora darmwoe zwykle są zawalone reklamami. Na razie nie ma rady, a potem się zobaczy.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#7

Post autor: Poice »

yenny pisze:Poice, będzie nas 1000? :D ob y jak najwiecej.
No tak, fora darmwoe zwykle są zawalone reklamami. Na razie nie ma rady, a potem się zobaczy.
Chodzi generalnie o to, że przy już kilkudziesięciu użytkownikach np. zawieszenie serwera - wiąże się z dziesiątkami zapytań - co się dzieje? gdzie jest forum? - przeżywałam to kilkakrotnie na darmowych hostingach :-> Tutaj akurat obstawiam, że będzie nas max 20-30 osób? Więc te reklamy i ewentualne awarie hostingu nie będą aż takim problemem :)


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Odnośnie forum”