Transmisje w TV

Rosja, Sochi, 6-20.02.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
marta280189
Posty: 47
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Transmisje w TV

#1

Post autor: marta280189 »

ja jestem ciekawa czy tvp sport to coś będzie pokazywało dopiero dzisiaj dowiedziałam się, że Eurosport nie będzie transmitował bo telewizja polska nie pozwoliła im wykupić masakra... W Eurosporcie akurat na igrzyskach pokazywano wszystko od a do z nie było żadnego problemu. Pamiętam jeszcze jak w Vancouver będąc jeszcze na studiach nie przespałam nocy żeby obejrzeć relacje. W telewizji polskiej głównie skakali z areny do areny tam gdzie polacy, a w łyżwiarstwie polaków nie ma więc pewnie tylko relacja internetowan zostanie.


Awatar użytkownika
Paula
Posty: 101
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Śląskie
Kontakt:

#2

Post autor: Paula »

Jak to nie będzie? :( oni se chyba jaja robią :c


Mao Asada - Julia Lipnicka - Daisuke Takahashi - Yuzuru Hanyu - Zijun Li
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#3

Post autor: kasik8222 »

Łyżwiarstwo w Polsce od paru lat jest traktowane po macoszemu. trzeba, niestety, przywyknąć i liczyć na internet.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#4

Post autor: holloko »

Ale mówicie konkretnie o łyżwiarstwie czy całej olimpiadzie?

Zawsze było tak, że telewizje przestawiały się na olimpiadę i transmitowały wszystko co akurat było, łącznie ze skokami do wody i curlingiem... Więc miałam nadzieję, że nawet łyżwiarstwo się z rozpędu załapie :(


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#5

Post autor: Poice »

Nie ma co panikować :) Wg terminarzu TVP znalazło się miejsce i dla łyżwiarstwa figurowego. Pokażą również konkurs drużynowy i to od 6 lutego (znaczy się SP solistów! :viva: ).

[LINK do planu transmisji]

W związku z tym będzie możliwość obejrzenia (podejrzewam, że większości) startów na żywo. TVP przygotuje specjalne programy dedykowane danym dyscyplinom w swojej telewizji internetowej. Mnie już bardziej martwi poziom profesjonalizmu komentatorów. Zapewne ŁF będzie komentował Babiarz... Jego słowotok zagłuszy muzykę xD


Awatar użytkownika
Alexei96
Posty: 24
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#6

Post autor: Alexei96 »

Poice pisze:Mnie już bardziej martwi poziom profesjonalizmu komentatorów. Zapewne ŁF będzie komentował Babiarz... Jego słowotok zagłuszy muzykę xD
Mam nadzieję, że Pan Babiarz doszkolił się w kwestii komentowania łyżwiarstwa, konkretnie rozróżniania skoków wykonywanych przez łyżwiarzy.

Do tej pory pamiętam jego komentarz po pierwszym skoku (4T) Patricka Chana w jego FS na MŚ 2011 w Moskwie:
"...potrójny Axel... yyy... oczywiście Toeloop, poczwórny Toeloop!" :D

Rozumiem mieć problem z odróżnieniem Flipa od Lutza, no ale Axel i Toeloop różnią się od siebie diametralnie.

Nawet udało mi się to znaleźć na yt, ok. 1:18:


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#7

Post autor: kasik8222 »

Nie miałam pojęcia, że można odszukać na youtube łyżwiarskie programy komentowane po polsku. Dzięki :lol: . Ja tam Babiarza bardzo lubię, jest bardzo pozytywną osobowością, szkoda, że nie można już usłyszeć na stanowisku komentatorskim Haliny Gordon-Półtorak . Ja do dziś pamiętam komentarz Babiarza jak Dorota upadła przy spirali śmierci podczas LP MŚ 1999 gdy ważyły się do końca losy brązowego medalu. Cytuję: "O JESUS MARIA" :P


Awatar użytkownika
Margaretka
Posty: 18
Rejestracja: 11 lat temu

#8

Post autor: Margaretka »

szkoda, że Eurosport nie będzie miał relacji z Olimpiady :(
Pewnie jak się uda to wybiorę jednak zagraniczne streamy, bo komentarze Babiarza doprowadzały mnie to białej gorączki :P


Viva La Vida!
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#9

Post autor: Haley452 »

Czyli Eurosport w ogóle nie pokaże nic z igrzysk? Czy tą TVP pogięło?

Chociaż pamiętam, że podczas IO w Vancouver był przecudowny stream w internecie, który pokazywał dosłownie wszystko na żywo - jedyny minus to brak komentarza. Więc może nie będzie źle.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
marta280189
Posty: 47
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#10

Post autor: marta280189 »

Eurosport miał zbyt dużą oglądalność... TVP będzie pokazywać głównie tam gdzie startują Polacy łyżwy niby też mają w swojej transmisji, ale pewnie ostatnie 5 występów.


http://sport.tvp.pl/12842035/soczi-2014 ... transmisji


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#11

Post autor: Svietka »

A mi tam Pan Babiarz też nie przeszkadzał. To on komentował zawody dla TVP (!) jak zaczynałam oglądać łyżwy więc mam wielki sentyment do niego, gdzie te czasy, że na 1 lub 2 były transmisje z zawodów łyżwiarskich?jeszcze Piotr Sobczyński też komentował. I to nie ze studia tylko bezpośrednio z zawodów! teraz mają kanał sportowy i nic. Zresztą trochę takiego folkloru to fajna rzecz ;)Poza tym to naprawdę miły z niego gość.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#12

Post autor: kasik8222 »

TVP transmitowała łyżwiarstwo w czasach gdy Polacy mieli szanse na medal. Na następne takie czasy trzeba będzie poczekać jakieś 15 lat jak tylko podrośnie syn Doroty i Mariusza. Jak byłam mała (początek lat 90-tych) można było liczyć nawet na transmisje z rewii i zawodów profesjonalnych. Teraz fan z Polski zginąłby jak Andzia w ogródku gdyby nie internet i youtube :-? .


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#13

Post autor: Haley452 »

To już jutro!!!

Program na 6.02 (ze strony http://www.tvp.pl/program-telewizyjny?offset=1) - TVP Sport:


16:30
Soczi 2014 - Łyżwiarstwo figurowe: Soliści - short, konkurs drużynowy

17:20
Soczi 2014 - Łyżwiarstwo figurowe: Soliści - short, konkurs drużynowy

18:15
Soczi 2014 - Łyżwiarstwo figurowe: Pary sportowe - short, konkurs drużynowy

19:05
Soczi 2014 - Łyżwiarstwo figurowe: Pary sportowe - short, konkurs drużynowy

Plus taka informacja:
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL

oraz:
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w aplikacji mobilnej TVP Stream


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#14

Post autor: Haley452 »

Niestety nie obejrzę ostatniej części par sportowych, czyli nie zobaczę najlepszych... ale od czego jest internet ;)


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#15

Post autor: holloko »

Uwaga uwaga !!!

Jak ktoś nie ma TVP Sport / telewizora / itd. wchodzi tu:

http://www.drhtv.com.pl/

uzbraja się w cierpliwość jeśli chodzi o reklamy,

i już ma :)


Miłego oglądania i niezapomnianych emocji! :)


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „ZIO - Sochi 2014”