O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice, Hortensja, kasik8222

Awatar użytkownika
kasik8222

Post autor: kasik8222 » 2 miesiące temu

yenny pisze:
2 miesiące temu
Ja też lubię - i choć to wywiad sprzed jakiegoś już czasu, to miło poczytać. Kasia, mnie się wydaje, że o nim piszą więcej, bo wiesz, wyjechał za ocean, kariera w Kanadzie itd. Dorota i Mariusz są mniej "nośni medialnie", bo zostali w kraju.
Pewnie coś w tym jest. Poza tym to też chyba kwestia czasów w których startował. W latach 80-tych i 90-tych, w innej rzeczywistości politycznej, z dwoma kanałami w TV. Pamiętam jak przyjechał na rocznicę Polskiego Związku Łyżwiarstwa. Moja mama była w szoku jak zobaczyła jego długie włosy. Stwierdziła, że wygląda jak cytuję" welur", w jej słowniku to coś jak menel ; ) Ostatnio jak go widzę to wygląda korzystniej. Jego życiowa partnerka była kiedyś żoną Sabovcika. Grześ pewnie już nawet śni w języku angielskim. Swoją drogą ciekawa jestem jak Siudkowie radzą sobie z pracą w pandemii. Pamiętam, że ostatnio Szołkowy narzekał na problemy z pracą i finansami w USA. Każdy dostaje po tyłku. Byle do wiosny. To się kiedyś musi skończyć.
"I guess God decided it was too early for me to quit and sent me Tanya"

Awatar użytkownika
kasik8222

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

Post autor: kasik8222 » 1 miesiąc temu

Maria Zuchowicz nie żyje.

Awatar użytkownika
yenny
Kontakt:

Post autor: yenny » 1 miesiąc temu

[`] [`] [`]

Wieczny odpoczynek. Przemiła kobieta - pamiętne WC 2017, rozmawiała ze mną jak ze znajomą. :(
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).

blue cat
Kontakt:

Post autor: blue cat » 1 miesiąc temu

RIP:( Wielka dama polskiego łyżwiarstwa.
A tak jeszcze trochę wieści z naszego podwórka, niestety niezbyt optymistycznych - karierę zakończyli Justyna i Jeremie (szkoda, myślałam że jeszcze trochę pojeżdżą), natomiast cała grupa taneczna toruńskiego Axla dopiero wraca po kwarantannie, wszyscy mieli koronawirusa, tylko jedna Natalia się ostała z wynikiem negatywnym ale oczywiście kwarantannę i tak musiała odbyć.

tatianalarina
Kontakt:

Battle of the Blades

Post autor: tatianalarina » 1 miesiąc temu

Z trochę weselszych wiadomości: były hokeista Wojtek Wolski wygrał reality show Battle of the Blades w parze z Meagan Duhamel.

Tutaj jeden z ich występów

Awatar użytkownika
yenny
Kontakt:

Post autor: yenny » 3 tygodnie temu

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).

Awatar użytkownika
kasik8222

Post autor: kasik8222 » 3 tygodnie temu

yenny pisze:
3 tygodnie temu
https://sportowefakty.wp.pl/lyzwiarstwo ... -od-35-lat

O Grzesiu Filipiwskim 😊
Czytałam. Najlepsze jest zdjęcie z synem Sabovcika, skóra zdjęta z ojca. Pisanie o Grzesiu jakoś się dziennikarzom nigdy nie nudzi. To taki naczelny "dinozaur", którego co jakiś czas wyciągają.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”