Życzenia i pozdrowienia

Czyli wszystko to co nie pasuje do innych kategorii :)

Moderatorzy: LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice, Hortensja, kasik8222

blue cat
Kontakt:

Re: Życzenia i pozdrowienia

Post autor: blue cat » 1 rok temu

Kochani ja Wam życzę, żeby mimo wszystko w tym trudnym czasie Święta Wielkanocne przyniosły radość i nadzieję. Mam nadzieję że wszyscy jesteście zdrowi i oby tak zostało. I wiecie co, zdałam sobie sprawę nie tylko z tego, jak bardzo brakuje mi łyżwiarstwa, ale też jak łyżwiarstwo potrafi oderwać od smutnych myśli (i od pracy zdalnej :] ) - na odstresowanie oglądałam ostatnio Oksanę Baiul i Nancy Kerrigan na olimpiadzie w 1994 roku. Starocie, a jak skutecznie wyganiają koronawirusa z umysłu :)

Awatar użytkownika
Svietka
Kontakt:

Życzenia i pozdrowienia

Post autor: Svietka » 1 rok temu

Ciepłych, pełnych radosnej nadziei, zdrowych i bezpiecznych Świąt Wielkiej Nocy dla wszystkich forumowiczów :)

Awatar użytkownika
yenny
Kontakt:

Post autor: yenny » 1 rok temu

I ja życzę Wam już dziś wesołych i zdrowych świąt, normalności, którą straciliśmy, obyśmy za jakiś czas wszyscy w zdrowiu znów się tu spotkali i rozmawiali o łyżwach.
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).

Awatar użytkownika
kasik8222

Post autor: kasik8222 » 11 miesięcy temu

"Wynalazłam" patent na "relaksację". Zamiast liczyć do stu albo liczyć barany przed snem zaczynam wyliczać w myślach łyżwiarzy, którzy zakończyli już kariery. Niech będzie, że to głupie, ale w trudnych czasach pomaga : ) Polecam spróbować na oderwanie myśli od tego co się dzieje na świecie.
"I guess God decided it was too early for me to quit and sent me Tanya"

blue cat
Kontakt:

Post autor: blue cat » 3 miesiące temu

Wesołych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich - i oby ten nadchodzący rok był powrotem do normalności, zarówno w życiu codziennym, jak i na lodowiskach, obyśmy ten martwy sezon odrobili z nawiązką w przyszłym roku <serducho>

Awatar użytkownika
kasik8222

Post autor: kasik8222 » 3 miesiące temu

Dużo zdrowia, spokoju i oby nadchodzący rok był krokiem ku normalności.

Awatar użytkownika
kasik8222

Post autor: kasik8222 » 3 miesiące temu

Łyżwiarstwo to chyba najbardziej świąteczny sport. U mnie święta są niepełne jeżeli nie obejrzę jakiegośświątecznego łyżwiarskiego programu. Johnny Weir, "Santa, baby" i jego niepowtarzalna styłówa

blue cat
Kontakt:

Post autor: blue cat » 1 tydzień temu

Zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych! Niech ten wyjątkowy czas przyniesie radość i nadzieję. Wesołego Alleluja! <kwiatuszek>

Awatar użytkownika
yenny
Kontakt:

Post autor: yenny » 1 tydzień temu

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam wszystkim dużo, dużo zdrowia i samych dobrych chwil z najbliższymi 💟
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Hyde Park”